Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Mi történik, ha valaki tartósa...

Mi történik, ha valaki tartósan folyékony táplálékot vesz magához?

Figyelt kérdés

Előre mondom, nem áll szándékomban, csak érdekel, mert rövid ideig csináltam régebben.


És bármire lehet gondolni. Tejtermék, pépesített gyümölcs, zöldség, vagy ezek levei. Akár porból készült fehérjeitalok is.


Csak azért kérdezem, mert néhány éve végigcsináltam egy diétát, három hétig csak egy bizonyos fehérjeport kevertem ki tejjel és vízzel.

És elég kellemetlen volt, amikor egy nap többször fel kellett keresnem a wc-t, elnézést hogy részletezem, de konkrétan olyan volt, mintha a fenekemen pisiltem volna.


Ha valaki huzamosabb ideig csinálja ezt, akkor végig ezzel a dologgal számolnia kell?


2012. aug. 23. 21:41
 1/4 anonim ***** válasza:
Évekig el lehet élni így sőt: talán még tovább is. Egy rokonom a halála előtt semmi mást nem vett magához, csak napi 1 dl. tejet. Fél évig élt ezen.
2012. aug. 23. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ez így van! Ilyet nem nagyon lehet csinálni, mert konkrétan nincs salak, ami kijöhetne.
2012. aug. 24. 02:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Szerintem bélrenyheség,fogínysorvadás lehet belőle.
2012. aug. 26. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Súlyos cukorbeteg volt és az volt a fixa ideája, hogy a férje megcsalja. Kijelentette, hogy akkor ő halálra zabálja magát. Ettől aztán megvakult, enni már nem tudott, de az életösztön munkált benne. Ahogy írtam,halála előtt fél évig napi egy deci tejet tudott meginni, semmi mást.
2012. aug. 26. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!