Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Ha le akarok fogyni, akkor...

Ha le akarok fogyni, akkor milyen kajákat lehet enni napközben, és este?

Figyelt kérdés
170 cm magas vagyok,és 90 kiló amiről tudom azt,hogy elhíztam.Reggel nem eszem semmit,délben eszem pár szendvicset,este meg jól teletömöm magam,ráadásul pár sört le is gurítok,de nem vagyok iszákos.Mondtak nekem olyat is,hogy este csak gyümölcsöt egyek,a nehézételt hagyjam délre,meg a műzlit is ajánlották,de attól egyenesen hányingerem van,mert számomra olyan mint a vizes fűrészpor.Szerencsére a halat nagyon kedvelem,redszeresen szoktam enni,mellesleg rákaptam a thai-mexikói konyhára is.De nálam a fő okot a sörivásban látják,mivel az alkoholnak magas az energiatartalma.A tésztát is igyeszem kerülni,a bio élelmiszert meg nem is próbáltam mert túl drága.A válaszokat előre is köszönöm!

2012. aug. 24. 14:13
 1/1 anonim ***** válasza:

regelizz, ez fontos

teljes kiőrlésű kenyér, sajt, sonka zöldség


ebéd szendvicset hagyd meg reggelire, vagy ha úgy dolgozol h ezt nem tudnád akkor egyél egy ugyanolyan szendvicset mint reggelihez


nehéz ételeket ne egyél

ha szereted a halat azt lehet kapni konzerveset is, az még szendvicshez is jó, ha olajos akkor az olajat önsd le, vagy már kapható paradicsomos, sós leves, zöldséges is


tudsz csinálni párolt, sült halat lényeg hogy ne rátnva bő zsiradékba sütve egyed mert nincs annyi zsírra szükséged

ha alig van időd arra jó a konzerves hal van már ilyen olyan salátás is mexikóis, mediterránis stb ahhoz keverhetsz rizst ebből egy finom egytálétel kijön

egyél mellé zöldségeket is


este egyél könnyebbeket szóval hal, hús, májgombóc, ehhez mehet egy könnyed zöldségleves

párolt, főtt hús, hal zöldségekkel

túró gyümölcsökkel

főtt tojás vagy zöldséges rántotta 1 tk olajon

sajtok, sonkák

sör ebéd után napi 1 aztán folyamatosan csökkenteni


ilyen cukros, zsíros, lisztes péksütiket meg hasonlókat kerüld igyál sok vizet és kezd el fokozatosan sportolni

ha éhes vagy délelött pár szem aszalvány, friss gyümölcs, joghurt jól jöhet

este ha vacsora után nagyon éhes vagy rágcsáljt répát, almát, káposztát, karalábét, egyél csalamádét sonkával stb

2012. aug. 24. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!