Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Evészavar, esetleg zugevés...

Evészavar, esetleg zugevés vagy mi lehet a probléma?

Figyelt kérdés

Van egy barátnőm akivel ha találkozok, rendszeresen bejelenti a beszélgetés elején, hogy ő ma még nem evett semmit. Most már gyakorlatilag fél éve ezt csinálja kb. Valahogy mindig szóba jön, hogy ő nagyon éhes és mindig ugyan abban a büfében csillapítja az étvágyát. Hamburgert szokott enni, abból is az óriás változatot, mert ugye ma még nem vett semmit... De kívülről fújja, hogy miben mi van melyik finom melyik nem és az árakat is tudja fejből. Állítása szerint ő soha nem jár oda stb.stb. Az ismerőseivel is beszéltem és hasonló problémákról számolnak be, velük is rendszeresen eljár mindenféle gyorskajáldákba és mindig azt állítja, hogy aznap nem evett semmit. Az hozzátartozik a dologhoz, hogy rohamosan megnőtt a súlya az utóbbi időben. Szóval biztos, hogy eszik, ráadásul sokat és letagadja. Próbáltam vele erről beszélni, de mindent letagad és kicsit aggódom érte. 20 éves egyébként, ha ez segít valamit.


Mi lehet a probléma és mi lehet a megoldás?

Előre is köszönöm a válaszokat!



2012. aug. 24. 16:10
 1/2 anonim válasza:

a probléma a sok mónika show lehet..... abból merítenek a mai fiatalok, illetve észrese veszik mit esznek meg az alatt az idő alatt amíg lemegy egy rész...

de azt tanácsolom, hogy a gyorskajáldák közelébe se vigyétek!!!!!!!

2012. aug. 24. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Nem értem mire gondolsz... Esetleg valaki más? :S Fontos lenne!
2012. aug. 26. 11:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!