Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Szerintetek ma sokat ettem? :/

Szerintetek ma sokat ettem? :/

Figyelt kérdés

Reggelire meg ettem úgy kb 4 abonettet, meg ittam egy jó nagy bögre kávét cukor nélkül, tejjel.

Aztán ebédelni nem akartam, de végülis ettem egy tányér krumplis tésztát, aztán attól nagyon lelkiismeret furdalásom volt, de hát végül bennem maradt..

Aztán ettem egy répát, meg 2 almát, és most rágcsálok egy abonettet, mert nagyon ideges vagyok, de mindjárt lemegyek futni.

És hogyha majdnem 1000 ugrálókötelezést csináltam, és lemegyek mindjárt kocogni egy 30-40 percre, akkor azzal elégetem a kalóriákat? :/



2012. aug. 27. 20:05
 1/6 anonim ***** válasza:
éhenhaláshoz elég
2012. aug. 27. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Várom a következő kérdésed:

Anorexiával melyik orvoshoz kell fordulni?...

2012. aug. 27. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Nagyon vicces, úgy látom te nem tudod milyen teher egy ilyen betegség. Viszont én igen, és éppen próbálok belőle kigyógyulni, de nem olyan egyszerű, hogy egyik napról a másikra elmúljon, úgyhogy érdekelt, hogy ez sok e egy fiatalnak egy napra, mert már nem tudom a mértékeket!
2012. aug. 27. 20:49
 4/6 anonim ***** válasza:

Ne haragudj, tényleg.

Csak annyira rossz ezt látni :(

Hogy így tönkre vágjátok a szervezetet egy túlzásba vitt fogyókúrával :(

Tudom miről beszélsz, mert egyik ismerősöm is pontosan bele esett ebbe a hibába :(

És ez a mennyiség nem sok. Sőt baromi kevés :(

Legalább joghurtot vagy valami vegán hamit egyél:(

2012. aug. 27. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nem sok, ne legyen lelkiismeret furdalásod. Szépen lassan emelheted tovább. Hajrá!:)
2012. aug. 27. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ha szeretnéd, szívesen segítek. :) Írj privátba, ha gondolod.
2012. aug. 27. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!