Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Nagyon sovány vagyok az...

Nagyon sovány vagyok az átlaghoz képest? Híznom kéne?

Figyelt kérdés
15 éves vagyok, nyár végén 40 kg. és 160 cm. Minden sovány csaj (itt gyk-n) meg az ismerőseim közül is azt mondják, hogy kicsi a mellük. meg hízni szeretnének. Nekem normális méretű mellem van. Sőt...még viszonylag nagy a kortársaimhoz képest. És szerintem nem vagyok szokatlanul sovány sem, bár nincs sehol fölösleg. Akkor most nekem is híznom kéne? És ha igen akkor hogyan, mert akármennyit eszem max. 1 kg-ot tudok feleszedni.
2012. aug. 28. 12:30
 1/3 anonim ***** válasza:
Én 14éves lány vagyok és 40kg és igen híznod kéne mert ilyenkor az átlag ilyen idős korban az 50kg én is evvel vagyok bajban hogy vékony vagyok és nem tudok hízni...:( Nemrég 37kg voltam pár hónapja de most valahogy sikerült 3-4kg-ot felszednem.
2012. aug. 29. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
de nem vagyok sovány. teljesen normális az alakom és még nyáron fel is szedtem a hasamra, a csípőmre és a combomra . nem tudok többet, mert akkor már hájas leszek és az ronda
2012. aug. 30. 09:58
 3/3 anonim ***** válasza:
Inkabb maradj meg ilyen alalkunak.Legalabb nincs rajtad felesleg es nincs olyan gondod nehogy meghizz.Lehet idovel meg hizol.
2012. nov. 22. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!