Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Ilyenkor mi van?

Ilyenkor mi van?

Figyelt kérdés
Szóval,általában rendszeresen étkezem, napi 5X kisebb adagokat. De ha suliban vagyok, egész nap csak zabálni tudnék, mint valami kiéhezett disznó. És ez van hétköznap. Hétvégén viszont ez elmúlik, és kb 3-4 óránként eszem. Mitől van ez?

2012. aug. 30. 17:46
 1/3 anonim ***** válasza:
úgyan ez az én problémám is :S erre én is kiváncsi lennék
2012. aug. 30. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Egyik lehetőség, hogy unatkozol és ezzel próbálod lefoglalni magad. A másik meg, ami velem is van, hogy mivel hétvégén később kelek. Jobban kipihenem magam, ezért nincs is annyira szükségem energiabevitelre. Viszont hétköznap suli időszakban korán kelek, kialvatlan vagyok és többször érzem azt, hogy éhes vagyok.
2012. aug. 30. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Arra figyelj hogy fogyassz eleg folyadekot, lehetoleg vizet.

Az ember nagyon sokszor a szomjuhsagot osszekeveri az ehseggel, ugy erzi valamit magahoz kell vennie es elkezd enni, kozben egy pohar hideg viz lehet, hogy elmulasztana ezt az erzest.


Es igen, a pihenessel is lehet osszefuggesben. Almos/faradt vagy, csokken az energiad es kajabevitellel probal a szervezeted ebren tartani.

2012. aug. 30. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!