Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Most párnapja derült ki hogy...

Most párnapja derült ki hogy cukros vagyok szeretnék segítséget kérni hogy ilyenkor milyen ételeket, italokat lehet fogyasztni?

Figyelt kérdés
2012. febr. 28. 16:19
 1/4 anonim ***** válasza:
Mennyire vagy cukros?
2012. febr. 28. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
cukorterhelésre kellett mennem és éhgyomorra volt 6,9fél ora után 11,5 1óra mulva9,5 és 2 óra mulva 6,4
2012. febr. 28. 16:42
 3/4 anonim ***** válasza:
Szerintem a terhelésed az tökéletes! Az éhgyomri emelkedett. Nekem a terhelés vagy 25 éve volt olyan, hogy két óra múlva 10 környékére ment vissza. Az éhgyomri hat körül van, akkor még jó volt. Ne sok kenyeret egyél, meg tésztát se, mellőzzed az édességeket és a sütiket is. Mást egyenlőre nem tudsz tenni. Nekem is ennyit mondott a doki és kész.
2012. febr. 28. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a valaszodat igen doki is mondta hogy dietazzak nagyon megijedtem mikor mondta mert a nagy szüleim is cukorbetegek és nagyon csúnya alatomos betegség
2012. febr. 29. 10:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!