Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » 170 cm és 49 kg vagyok (fiú),...

170 cm és 49 kg vagyok (fiú), kockás hasat szeretnék, ami már van, de tudom, hogy semmi izom. ötletek?

Figyelt kérdés
2012. aug. 31. 17:47
 1/8 anonim ***** válasza:
ha nem izom, akkor miből vannak a kockák? ráhasaltál a kerítésre?
2012. aug. 31. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
jó, az ott izom, de más helyen meg csontos vagyok, kilátszik a medence csontom...és ötletet kértem
2012. aug. 31. 17:56
 3/8 anonim válasza:
bőrből nem lessz izom.. ahoz valami hús is kell..
2012. aug. 31. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
A soványabbaknak jobban kilátszanak a kockái, viszont elég... hmmm hogy is mondjam.... nem néz ki jól :) Növelj tömeget és utána szálkásíts.
2012. aug. 31. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
szerinted az jó lenne, hogy felszednék magamra pár kg-t, mellette tornáznék, meg minden és amikor elérem a megfelelő súlyt (nem leszek olyan vékony), akkor elkezdem a szálkásító diétát?
2012. aug. 31. 18:00
 6/8 anonim ***** válasza:

Én eleve nagydarab srác vagyok, nem is erőltetem a kockahasat. Teljes testre edzek, lábra, felsőtestre, törzsre, szóval mindenre. Szépen jön rám az izom de a súlyom nem változik. A zsírt szép lassan elégetem és építem helyette az izmot. Látszik hogy kezd kockásodni a hasam, de még van rajta vagy egy centi zsír. Én továbbra is edzek, célom az erő, gyorsaság, kitartás, a kockahas meg ráér.


Neked is azt ajánlom, hogy növeld az izomtömegedet, úgy hogy sok fehérjét eszel és kemény edzéseket végzel. Most ne félj a hízástól, egyél bátran. Ha rendszeresen a végsőkig terheled az izomzatodat, a szervezeted inkább azt fogja építeni zsír raktározása helyett. Aztán ha megizmosodtál, vegyél vissza a kajálásból és még nagyobb intenzitású edzéseket végezz. Ha szálkásítasz akkor is végezz erősítő, súlyzós gyakorlatokat, nehogy leépüljön az izom, de legyen az edzésedben több teljes testet megmozgató, fárasztó, sok kalóriát égető gyakorlat. A futást, kardió gépeket azért nem szeretem mert unalmasak. A rövid, de gyilkos edzések jobbak :D

2012. aug. 31. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
köszönöm :)
2012. aug. 31. 18:11
 8/8 anonim ***** válasza:

Kockás has, pár további info.....


[link]

[link]

[link]


egy video.....

http://www.youtube.com/watch?v=YuRxm-K24OU

2012. szept. 30. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!