Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Ha most elkezdek folyamatosan...

Ha most elkezdek folyamatosan kondizni, mennyi idő alatt lehet kockás hasam, és izmos kezem?

Figyelt kérdés

2012. aug. 8. 17:48
 1/7 anonim ***** válasza:
Így soha, amúgy is nem attól lesz kockás hasad, hogy elmész gyúrni
2012. aug. 8. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

kocka has:alacsony testzsír% és aerob edzés

izmos kéz: recska

2012. aug. 8. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
A kéznél ugye a kézfejre gondolsz? Mert azt nem tudom hogy lehet "izmosítani" te szerintem a karra gondoltál.Meg ne csak erre a két helyre edz hanem mindenhova. Ahhoz hogy elérd a kockahasat diétázni kell de diéta alatt meg nem tudsz izmot építeni. Szóval először tömegnövelő étrend kell amivel felszeded az izmot majd azt leszálkásítani addig amíg már nem látható a hasizom.
2012. aug. 8. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Testtömeg és mindenféle index szerint 6kg túlsúlyom van. Ezt mennyi idő alatt lehet lefogyasztani úgy, hogy egy nagyon kicsi hasizom is legyen rajtam?
2012. aug. 8. 22:11
 5/7 anonim ***** válasza:
Mivel nem tudjuk hogy mennyire rajtad a zsír ezért nagyon megmondani sem lehet. Szálkásító diéta+aerob edzés(futás)+heti 3 súlyzós edzés, ezzel el lehet érni a kockahasat.
2012. aug. 8. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
hogy tudtad kiszámolni hogy mennyi a túlsúlyod? ezt én is ki szeretném :)
2012. aug. 10. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
testtömegindex az egy nagy gané.A tükröt nézd és ne a p.csamagazinokat bújd. :)
2012. aug. 10. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!