Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Ez sok volt? R: 4 babapiskota...

Ez sok volt? R: 4 babapiskota tejbe aztatva,2 db tönköly kenyér lekvarral 2 tanyer cini minis tejjel kalacs sarka tizorai: 2 szem szilva,1 kis alma E: 2 merokanal paradicsomleves, krumplifozelek (1 meroknal) sult kolbasz kb 10 cm +1 alma

Figyelt kérdés
2012. szept. 1. 14:49
 1/8 anonim ***** válasza:
Nem, sőt...
2012. szept. 1. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

ez biztos, mert a reggeli az kicsit soknaj sikerult?!

14/l

2012. szept. 1. 15:35
 3/8 anonim ***** válasza:
Egyszerre lehet kicsit sok, de összességében egyáltalán nem.
2012. szept. 1. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

koszonom: )

de meg ettem ma mert fent voltunk a varosba koncerten es ettem 2 gomb fagyit meg 1 jo nagy szelet edes lepenyt. Gondolom ezzel mar egy kicsit sok volt?!

2012. szept. 1. 21:25
 5/8 anonim ***** válasza:

Dehogyis.

Én napi 600g csirkét és 550g rizst eszek meg. Emellett zöldségeket és ha megkívánom akkor gyümölcsöt.

Ez a "sok". Persze nekem ez asport miatt van, de ennek kb a fele lenne a normális egy átlagembernek. Amit te eszel az nem csak azért kevés, mert maga a kaja mennyisége kevés, hanem mert üres kalóriák.

De nem fogok elkezdeni erről beszélni, mert a legtöbb átlag ember szerint hülyeség ez a sporttáplálkozás, én meg nem fogok ezen vitatkozni, mindenki azt csinál amit akar. :)

2012. szept. 1. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
én is sportolok, de hétvégén nem szóval csak ezért aggódtam. : ) és még egyszer nagyon köszönöm
2012. szept. 1. 21:52
 7/8 anonim válasza:
én napi 8000 kalóriát veszek be
2013. jan. 24. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:

Szia!


R: 4 babapiskota tejbe aztatva, - ez semmi

2 db tönköly kenyér lekvarral - úgy tudom, a tönköly kenyér egészséges, a lekvár viszont elég cukros

2 tanyer cini minis tejjel - én a helyedben vigyáznék ezzel is, épp most eszek strawberry minis, és a felületén kis cukordarabkák vannak.

kalacs sarka - ez is édesség, de nem sok

tizorai: 2 szem szilva,1 kis alma - nekem kicsit kevésnek tűnik, én délelőtt eszem a legtöbbet, viszont tök jó, hogy gyümölcsöt hamizol :)

E: 2 merokanal paradicsomleves, krumplifozelek (1 meroknal) sult kolbasz kb 10 cm +1 alma - ez egy teljesen normális ebéd :)

A két gombóc fagyi - na jó, legyen :)


Én csak magamhoz tudok viszonyítani, 21 éves vagyok, 161 cm magas és 46,5 kiló. Nem vagyok csontos, de vékony alkatom van, lényegében csak comb és fenéktájra tudok hízni, de ha egy kicsit sportolok rendszeresen, nagyon tuti kis alakom tud lenni (bár genetikailag se rossz).

Ennek ellenére táplálkozási zavaros voltam 16 éves koromtól 21 évesig, aztán rájöttem, hogy csak azt kell tennem, hogy:

1) fogadjam el és szeressem magam minden körülmények között

2) csak akkor egyek, ha tényleg éhes vagyok, és akkor nem kell bűntudatom legyen, hiszen a szervezetemnek igényei vannak...bíznom kell a szervezetemben, ha kaját kér

3) nincs éheztetés, nincs túlevés, nincs túlzásba vitt sportolás

4) nem számolgatom, hogy sokat ettem-e ma vagy sem

5) bízom benne, hogy az anyagcserém megoldja, ha túl sokat, vagy nem eleget ettem, az evés mennyiségét, és hogy mit kívánok, a gyomromra bízom


Egyébként meg mivel nagyon szeretek enni, kifejlesztettem egy technikát. :D Kb. 1,5-2 óránként eszek valamit, és azt is elég lassan, szóval kis falatokban, szépen elandalogva. Így kiélvezem az ízeket, és nem sokkolom le a gyomrom a túl gyors evéssel. :)


Ja, és még valamit megmondtam magamnak: "ha valóban úgy akarsz kinézni, mint egy modell, akkor heti 3-5-ször kell sportolnod kicsiket, és ha belenézel a tükörbe, akkor egy modell alakot kell látnod".


Szóval nem tudom, hogy milyen magas vagy, hány kiló, és mik a céljaid.


Ennyit tudtam javasolni.


Minden jót!

2013. márc. 27. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!