Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Mehetek gasztroenterológushoz,...

Mehetek gasztroenterológushoz, ha nagyon SOVÁNY vagyok (nem normális testsúlyú), hízni sem tudok, és fáradékony vagyok, gyengének érzem magam?

Figyelt kérdés
Kell beutaló?:/ 18/F

2012. szept. 2. 00:05
 1/9 anonim ***** válasza:
Kell beutaló és előjegyzés is.
2012. szept. 2. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Kérj beutalót! Lehet valamilyen felszívódási betegséged van.
2012. szept. 2. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Vagy pajzsmirigy? A soványságom nagyon zavar :S
2012. szept. 2. 01:14
 4/9 anonim ***** válasza:
Tb kártyára kell beutaló és hosszú a várólista.Ha magánorvoshoz mész és kifizeted az árát akkor pár nap alatt megcsinálják a szükséges vizsgálatokat beutaló nélkül.
2012. szept. 2. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 j0c1 válasza:

Én is ugyanezt a kérdést szerettem volna ma feltenni, de hova lehetne olyan helyre menni, ahol TB támogatással lehetne ezt kivizsgáltatni? Van egyáltalán ilyen hely Budapesten? Rákerestem erre a gasztroentorológia szóra, de csak magánrendelések oldalát mutatja.

Egyébként a tünetek nekem is ugyanezek, csak én 25 éves vagyok.

2012. szept. 2. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 j0c1 válasza:
Egy kis korrigálás: A pesti kórházak honlapján is van a fekvőbeteg ellátás résznél gasztroentorológiai szakrendelés, csak azt nem találom, hogy hova esik XIV. kerület(zugló) a területi ellátási kötelezettségüket nézve.
2012. szept. 2. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
A háziorvos vagy más szakrendelés ad beutalót gasztrológushoz és ő megmondja hova kell menni ha tb kártyával mész.De a várólista több mint egy hónap szokott lenni,ha nem ambuláns ellátásra szorulsz.
2012. szept. 2. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
nekem is volt ilyen még 2 éve..aztán szépen lassan el is múlt, pedig akkor nagyon be voltam fosva, mentem sokat orvoshoz, de semmit sem mutattak ki, így teltek a napok aztán fél-1 év után már semmi fáradság nincs rajtam..csak van hogy kajálás után rámjön de az a hónapogik tartó egész napos fáradság már nincs
2012. szept. 2. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 j0c1 válasza:
Nálam nem is a fáradtság a legnagyobb gond az egészben, hanem a külsőm pont emiatt, hogy nem tudok hízni. Viszonylag sok tésztaételt eszek, és barátnőm szerint attól igencsak hízni lehet, én viszont akármit eszek, abszolút nem hízom, és olyan vékony vagyok hogy néha már megijeszt. Sokan néznek az emberre, kiröhögik, le se szarják az okát, csak hogy hehe, hogy néz az ott ki... Persze igen, a fáradtság is a gondok egyike, de ha egy legalább 20 kg-ot fel tudnék szedni, szerintem vele együtt a fáradtság is abbamaradna.
2012. szept. 3. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!