Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Ez nem beteges?

Zsani10 kérdése:

Ez nem beteges?

Figyelt kérdés
13 éves lány vagyok. Elég sokat eszek és elég hízlaló kajákat. Most kb 162 cm vagyok és kb 41 kg és csont sovány. Mások szerint tök jó, hogy ehetek amennyit akarok és nem hízok, de engem idegesít amikor valaki leanorexiásoz.

2012. szept. 3. 17:55
 1/3 anonim ***** válasza:
A "sok" relatív. Ami neked napi szinten sok, lehet, hogy nekem egy étkezés... És akkor keveset eszel. Ha nem gyarapodik a súlyod, biztos lehetsz benne, hogy nem viszel be elég kalóriát. Ez törvény. Nem vagy kivétel te sem!
2012. szept. 4. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Hát én multkor ettem egy szenyát, 3 nagy tányér sültkrumpli és 2 túrós-tejfölös tészta. :D
2012. szept. 4. 21:28
 3/3 anonim válasza:
Nem csak te vagy így ezzel. Én is 13 éves vagyok de nem hízom, pedig rengeteget eszem. Szerintem ezzel ne izgasd magad, majd hízol ha kell. :D
2013. jan. 5. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!