Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Ez már beteges, mit tehetnék...

Ez már beteges, mit tehetnék az édességek ellen?

Figyelt kérdés

Ha megeszek fél kiló zöldséget vagy gyümölcsöt, nem hogy telítené a gyomromat, még éhes is leszek tőle még jobban.:S

Ha viszont megeszek egy Sport szeletet, egész délelőtt elvagyok vele. Egyszerűen ezt kívánom..és ha megeszek egy csokit vagy egy croissantot, elvagyok vele déltől estig.


miért?


2009. aug. 20. 07:56
 1/10 anonim ***** válasza:

Mert ahhoz van szokva a gyomrod.

Próbálj gyümölcsöt enni, ha éhes vagy, sokat, és ha éhségérzetet érzel, akkor ne törődj vele, foglald el magad. Egyél tömősebb gyümölcsöt, hátha az jobban segít.

Talán jön még nálam okosabb is. :)

2009. aug. 20. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

megkérdezhetem hány éves vagy?

Nekem is voltak ilyen időszakaim!Egyszerűen nem bírtam csoki nélkül és akkor voltam jól, ha ettem.De persze mellette ettem zöldséget gyümit is, csak azért kellett a kis csoki mennyiség....szerintem el fog múlni, nekem legalábbis elmúlt:)

2009. aug. 20. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

16/L vagyok.

És sportolok rendszeresen heti 4X konditeremben+futok hétvégén.

Utálom a salátákat mert az ízük NEM olyan finom és egyáltalán nem telít..O_o

2009. aug. 20. 12:11
 4/10 anonim ***** válasza:
hát nem csoda, hogy ha sportolsz, hogy kívánod a csokit...szerintem egyél nyugodtan, semmi baj azzal, csak figyel mellette az egészséges étkezésre!
2009. aug. 20. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Egyél nyugodtan és figyelj az egészséges étkezésre...ez aztán a szép ellentmondás 1 mondatban. Ha neked az étel ÍZE fontosabb, mintha a tápértéke akkor egyed nyugodtan tényleg...
2009. aug. 20. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

nem értem mi bajod a csokival!csak azért mert most van egy két újabb hullám az egészséges étkezéssel kapcsolatban, attól még a csoki nem méreg és nem zárja ki az egészséges étkezést néha egy két édesség .Nem csoki imádó vagyok,igyekszem egészségesen táplálkozni, de ha úgy alakul, nem vonom meg magamtól az édességet!

Ez pont olyan mint mikor mondják, hogy a fehér kenyér meg a szalonna milyen káros, de ha megkérdezik a 100 éves bácsit, hogy mi a hosszú élet titka, akkor azt mondja, hogy kenyér, szalonna, pálinka...

2009. aug. 20. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
ja, 12:23as voltam
2009. aug. 20. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:

Szerintem is belefér az a csoki :)

És egyébként is sok hasznos anyag van benne:a cukor energiát ad(persze nagymennyiségben hízlal),a kakaó felpörget és még sorolhatnám.

Ja,és ne feledkezzünk meg az endorfinról!! Jobb közérzet,kell ennél több? :)

2009. aug. 20. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

hát igen:D

najó azért holnaptól megpróbálok valahogy megint zöldséget enni, de r@hadt nehéz lesz..:S

brokkoli..O_o

2009. aug. 20. 18:24
 10/10 anonim válasza:
Ja, a cukor energiát ad álmaidban! Megemeli a vércukor szintet, aztán az eredeti szint alá esik vissza. És ez tök egészséges játék!
2009. aug. 22. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!