Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Korog a gyomrom, de még sincs...

Korog a gyomrom, de még sincs kedvem enni. Miért?

Figyelt kérdés
Múlt hét óta érzem hogy nem nagyon van kedvem enni. Mondjuk vasárnapi ebéd az pont nagyon jól esett. Hétfő óta egy hamburgeresben dolgozok kiszállítókén, délben ettem egy hamburgert, bár annyira nem esett jól, majd késő este is ettem egyet, ami nagyon jól esett...valamiért érzem viszont hogy nem nagyon akarok ma már olyat enni, pedig valami ennem kell mindenképp...Alvás közben ideges voltam és gyomromban éreztem az ideget is. Lehet esetleg abból kifolyólag?

2012. szept. 4. 09:34
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Nekem szinte mindig akkor van ilyen, ha feszült, ideges vagyok, szorongok valami miatt. Olyankor érzem, hogy a gyomrom éhes, de maga az éhségérzet nem tudatosul, és mégsem kívánom a kaját, meg nem is esik jól. Egy bizonyos szinten túl viszont már tudtam, hogy erőltetni kell az evészetet, mert bajom lesz
2012. szept. 4. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Lehet az új munka miatt van. Köszi a választ!
2012. szept. 5. 09:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!