Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Mitől fáj állandóan a fejem...

Mitől fáj állandóan a fejem front vagy csak kevés a vitamin és fehérje bevitel?

Figyelt kérdés
Milyen okok miatt fájhat egy nő feje heteken át?

2012. szept. 6. 12:38
 1/5 anonim ***** válasza:

Sajnos sokmindentől!


Lehet, hogy romlott a szemed és szemüveg kellene.

Ha mindig ugyanazon a ponton fáj, akkor lehet, hogy agydaganat.

De az is lehet, hogy símán csak frontérzékeny lettél!


Azért írom ezeket, mert nekem is hasonló problémám volt. Elmentem szemészetre, semmi.

Elmentem neurológushoz, semmi.

Elmentem MR-re, semmi.

Azt mondta végül a neurológus, hogy valszeg. frontérzékenység, mert semmi orvosi okát nem találta a fejfájásomnak, amely áltlában a melegfrontot jelezte előre kb. 2 nappal...

Lassan kezdem megszokni, de egyébként nem voltam fejfájós, és így kellemetlen, hogy egy sima Aspirin meg sem kottyan a fejfájásnak...

2012. szept. 6. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Dehidratált is lehetsz, attól is nagy fájhat a fejed. Iszol elég, 3-4 liternyi folyadékot (=víz) naponta?
2012. szept. 6. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Nem mindig fogyasztok naponta 3 liter folyadékot,általában a napi 1 liter az meg van.Van mikor megvan a 3 liter valamikor meg szinte alig iszom fél litert mert egyszerűen nem kívánom nem vagyok szomjas , sokszor van szorulásom is a wc-n. Lehet hogy ez a baj? nagyon pattanásos is vagyok és zsíros az arcbőröm és a hajam is.
2012. szept. 7. 18:42
 4/5 anonim ***** válasza:
Az baj lehet, nagyon figyelj a folyadékbevitelre! Én tudatosan figyeltem rá, már vagy 5-6 éve megvan a 4-5 liter, most már nem kell figyelnem, simán eszembe jut rendszeres időközönként. Egy csomó panaszom megszűnt, bőrszárazság, korpa, töredezett köröm, olyan sima és feszes a bőröm, hogy bármelyik modell megirigyelhetné :) Nem beszélve a normális székletről, megszűnt bélmozgásokról, általános jó közérzetről.
2012. szept. 11. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Bocs, mégvmi: állítólag az már nem jó, ha szomjas vagy, mert 1%-nyi vizet elvesztett a szervezeted. A szomjúságot is meg kell előzni :)
2012. szept. 11. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!