Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Mit csináljak, hogy tudjak...

Mit csináljak, hogy tudjak normálisan enni és normális súlyom legyen?

Figyelt kérdés
Állandóan cseszegetnek az alakom miatt, beszólogatnak miatta, és már elegem van belőle. 158cm magas vagyok és 40 kiló. Vérszegény vagyok és nagyon gyenge az immunrendszerem, valami vérképzési problémám van, ami nem gyógyítható. Szednem kell gyógyszert, étvágynövelőt, immunerősítőt, próbálkoztam speciális étrenddel, amit orvos írt össze, de egyszerűen nem jön meg az étvágyam, nem tudok annyit enni, hogy normális testsúlyom és külsőm legyen. Ilyen maradok? Sose leszek szép? Vagy van megoldás?
2012. szept. 9. 14:47
 1/1 anonim ***** válasza:

Próbálj meg magas kalóriatartalmú ételeket enni. Fontos, hogy gusztusosan legyen tálalva! Léteznek speciális tápszerek (amik jó ízűek) és direkt azt a célt szolgálják, hogy kis mennyiséggel sok tápanyagot, kalóriát jutass a szervezetedbe. Erről a kezelőorvosod tanácsát kell kérjed!


Ne feledd, a szépség belülről fakad!!

Egyébként attól, hogy vékony vagy, lehet csinosan öltözködni, sokat mosolyogni. Ettől is szép leszel!

Sok férfinek a vékonyabb lányok tetszenek.

A másik: próbáld magad elfogadni olyannak amilyen vagy, így mások is elfogadnak! Ha elégedett vagy önmagaddal, az ad egy fajta kisugárzást, ami megszépít.

2012. szept. 13. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!