Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Bulemias vagyok lassan 1es...

Bulemias vagyok lassan 1es fel eve, valaki aki ert hozza irna par sort?

Figyelt kérdés

Jo lenne nemi segitseg, nagyon rosz ez, mar mikor hanytatom magam eldugul az orrom teljesen. Dunnyogok a szuleim mindig azt hiszik meghultem, de nem. A faradsag koroz ha hanytatom magam, a borom szaraz es ujabban vert is hanyok.

Nagyon ki akarok gyogyulni de hogyan??


kerleek segitsetek, ez nem dili, sajnos hanem komoly dolog, en soha nem gondoltam volna ilyent.. magamrol.



2012. szept. 9. 22:58
 1/1 anonim ***** válasza:
Legegyszerübb, ha elmész a háziorvosodhoz és megmondod neki, hogy ez van és majd ő tovább küld. Beszéld meg a szüleiddel is. Kell az ő támogatásuk is. Tudod ez pszichés betegség. Az jó, ha már addig eljutottál, hogy elég volt. Ne halogasd a dokit, mert ez nagyon nem tesz jót a testednek.
2012. szept. 9. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!