Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Rosszul létek étkezések után....

Rosszul létek étkezések után. Miért?

Figyelt kérdés
Már 3. napja, h a fő étkezések után hányinger és szédülés kap el ez eltart kb. 10 percig is. Terhesnek nem hiszem, h az vagyok, van egy 10 hónapos kis fiam ő nála nem voltak rosszul létek, csak meg undorodtam dolgoktól, tudom minden terhesség más, de ő nála éreztem, h terhes vagyok. (Egy belső hang súgta :)) De itt semmi ilyen érzésem nincs... Tesztet még nem csináltam. Mivel még szoptatok így menstruációm sincs, szóval csak a teszt segíthetne, de ahogy többször is írtam nem hiszem, h az vagyok. Akkor mi lehet a baj?

2012. szept. 14. 20:25
 1/4 anonim ***** válasza:
volt valami közös az ételekben? pl laktóz és glutén érzékenység a leggyakoribb. kéne csináltatni egy teljes vér és vizelet vizsgálatot.
2012. szept. 14. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Hmm, ezen még nem gondolkoztam, de mindjárt megpróbálok vissza emlékezni mit ettem a napokban....
2012. szept. 14. 20:33
 3/4 A kérdező kommentje:
Tegnap előtt reggelire füstölt kolbászt, füstölt sajtot és paradicsomot ettem, ebédre csirkepörköltet tejföllel, vacsira tejbegrízt ettem... ma virslit füstölt sajttal reggeliztem, mellé egy pohár tejet ittam, ebédre bundás húst sült krumplival és most vacsira is azt ettem. De közben nasiztam palacsintát, de nasizásnál nincs ilyen rosszul lét.
2012. szept. 14. 20:37
 4/4 anonim ***** válasza:
Ha kevesebb tejterméket fogyasztanál lehet egy kicsit jobban lennél. Próbáld ki. Esetleg még a kolbászra gondoltam. Abban rengeteg dolog van ami bajt csinálhat mert csak füstölik ugyebár...nézz utána!
2013. máj. 8. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!