Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Valami megoldás erre?

Valami megoldás erre?

Figyelt kérdés
Amikor tanulok nagyon hamar elfáradok, és ilyenkor rendszerint telitömöm a gyomrom mindenféle kajával, és ilyenkor általában 1-másfél óráig egész jól bírom szusszal, és simán megy megint tanulás, de mivel 12.-es vagyok, és nem kis céljaim vannak, ezért a tanulási idő kicsit jobban megemelkedik, főleg így hétvégén 6-7 óra is lehet...A pocakom meg csak terebélyesedik, sőt...már így is elég nagy. Valami ötlet, hogy mit egyek ami laktat, ugyanakkor kevesebb kalória van benne, és netalántán egészséges is? Továbbá lehet, hogy elég kényesen fog hangzani,de utálom a monoton étkezést...

2012. szept. 15. 23:03
 1/4 anonim ***** válasza:

Szereted a nyers zöldségeket? Rágcsálhatnál azt tanulás közben (sárgarépa, karalábé, karfiol). Az alma is csillapítja átmenetileg az éhséget. Ropogtathatsz puffasztott rizst v. -búzát, akár tehetsz rá sovány túrót-sajtot, sonkát.

Viszont a kenyérfélék, tészták, édességek, sós rágcsálni valók legyenek száműzve (Természetesen reggelinél ehetsz pékárut).

2012. szept. 16. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm:)
2012. szept. 16. 18:05
 3/4 anonim válasza:

1. válaszoló!

Az alma éhségérzetet okoz!!!!

Szóval én annyira azt nem ajánlanám.Ha gyümölcs akkor inkább ananász vagy narancs

2012. okt. 23. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Csinalj gyumolcssalit azt tok jo nassolni es barmit beletehetsz, vagy zoldsegtalat(uborka paradicsom paprika repa ilyeneket csak felvagsz),akkor bananturmix engem mindig nagyon megtelit, es ugye az banan meg alacsony zsirtartalmu(1,5%) tej cukor nelkul.En tavaly voltam vegzos es arra figyelj oda tanulasnal hogy vannak olyan etelek amik nehezebbek zsirosabbak amik valamilyen szinten nehezitenek a tanulasban mivel a szervezeted arra koncentral hogy azt megemessze, plusz csoki hasonlok csak rovidtavon ad energiat utana lelassit.. szoval ezerekre figyelj oda, foleg mikor majd a vizsgakra tanulsz, vagy vizsgak elott eszel. Olvass utana neten!
2012. okt. 24. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!