Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Hogy tudnék lefogyni viszonyla...

Hogy tudnék lefogyni viszonylag gyorsan fogyasztószerek nélkül?

Figyelt kérdés
Előre is köszönöm!

2012. szept. 16. 18:01
 1/8 anonim ***** válasza:

" Hogy tudnék lefogyni viszonylag gyorsan fogyasztószerek nélkül? "

ha sokkal kevesebbet ennél a mostaninál,

és ha sokkal többet mozognál a mostaninál,

ezek még mindig ,mindenkinél beváltak,akik így tettek,azok mind lefogytak,egytől egyig,

2012. szept. 16. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Sehogy. Ha létezne ilyen, akkor nem lenne kövér ember! Pedig van...
2012. szept. 16. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2012. szept. 16. 21:32
 4/8 anonim válasza:
Van egy csoportom,ahol tippeket adunk 1másnak,ha szeretnél közénk tartozni,ide írj és írok privátot :)
2012. szept. 17. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Amit első írt az igaz, csak utána amint elkezdesz enni sokszorosát hízod vissza.

Tisztázzunk valamit: olyan, hogy fogyasztószer nincs! Egy jó étrend kell és mozgás.

Az egészséges és megtartható fogyás mértéke heti 0,5-1kg.

2012. szept. 17. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm ismét a válaszokat!
2012. szept. 17. 17:44
 7/8 anonim válasza:
Kérlek, ne akarj gyorsan fogyni, hacsak nem a leadott kiló dupláját akarod visszaszedni. Ahogy az előttem szólók is írták, figyeld a kalóriákat, mozogj sokat és heti 1 kg-nál nem egészséges többet leadni.
2012. szept. 19. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:

,,Sehogy. Ha létezne ilyen, akkor nem lenne kövér ember! Pedig van..."



2. válaszolónak:


Én 2 hónap alatt fogytam 22 kg-ot, úgy, hogy reggel és este eljártam futni a Margit-szigetre (persze tényleg végig futottam a távot), és változtattam az étrendemen (ettem édességet ugyanúgy, csak kevesebbet, és napi 2-szer étkeztem csak). Jelenleg teljesen elégedett vagyok a testsúlyommal, de azért nem tudom Neked ajánlani a gyors fogyást, mert utána az egész tested (a karod, a lábaid, a hasad körül és mindenhol, ahol a bőr szűkül) rohadt eres lesz. Javaslom, hogy étkezz napi 5-ször (de mindegyik alkalommal keveset egyél), ne ülj egész nap egy helyen, mozogj sokat és a hét minden napján szánj időt a napi kétszeri futásra. Sok sikert!

2012. okt. 4. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!