Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Szerintetek sokat ettem ma?

Szerintetek sokat ettem ma?

Figyelt kérdés

Eddig ettem egy kinderpinguit, egy müzliszeletet,egy sajtoskiflit,egy fél szelet sütit és krumplifőzeléket virslivel. Ja, meg egy-két kocka csokit...

sok vagy nem?


2012. szept. 17. 19:49
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
sok az édesség kevés a normális étel,nekem ez a véleményem.
2012. szept. 17. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Egyetértek kvittagirllel. Túl sok az édesség, úgyhogy igen, kalóriában sokat ettél, mégis éhesnek érezheted magad.
2012. szept. 17. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Én jelenleg szénhidrát diétán vagyok. Kinek mi számít soknak? Szeretnél formában maradni vagy fogyni?

Javaslom, hogy írd össze mit eszel az adott napon, vannak ún. kalória, vagy szénhidrát táblázatok, le lehet tölteni. Mindenre, amit fogyasztasz rá van írva, hogy mit tartalmaz, mennyi cukor vagy szénhidrát van az adott dologban. Ha pl. 180 gr szénhidrátot ehetsz egy nap, akkor az ehhez már sok, mert a többletbevitel az egyszerűen cukorrá bomlik, az zsír formájában raktározódik, mármint a felesleg.Te ma sok nasit ettél. A kinderp.-ban nem tudom mennyi van, a müzliszelet ideális pl uzsira vagy tízóraira, a sajtoskifli fehérlisztből van, így ez megint kicsit sok, süti???, krumplifőzelék tele van keményítővel és biztosan fehérliszttel van sűrítve, na és a csokik. Úgyhogy te magad eldöntheted, hogy sok vagy kevés.

2012. szept. 17. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!