Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » A sok stressztől lehet az,...

Blörg kérdése:

A sok stressztől lehet az, hogy étkezés után hányingerem van mostanában?

Figyelt kérdés

Az elmúlt időszakban sok családi problémám volt. (Ennek köszönhetően életemben először pánikrohamom volt és azóta az még egyszer előfordult). Ez kiválthatja azt, hogy étkezés után mostanában hányingerem van? Köszönöm a segítséget!

16/F


2012. szept. 26. 10:18
 1/4 anonim ***** válasza:
Én is pánikos vagyok, és stresszelek, és szintén hányingerem van evés után... Igen, a sterssz felborítja az emésztőrendszert, és minden mást is. Próbálj megnyugodni, sportolni, stb.
2012. szept. 26. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszod!

Próbálom lekötni magam több kevesebb sikerrel, sportolok is, csak amikor valami újabb probléma történik ami engem illet, akkor megint idegeskedni kezdek.

2012. szept. 26. 10:26
 3/4 anonim ***** válasza:
Szívesen!:) A kaja részén úgy tudsz segíteni, hogy rendszeresen eszel, inkább kisebbb mennyiségeket gyakrabban. Tehát az rossz, ha egész nap nem eszel, akár az idegesség, akár más miatt, mert utána még kisebb adaggal is nehezen birkózik meg a gyomrod. Szóval rendszeresen.:)
2012. szept. 26. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Sajnos igen,tönkrevágja a gyomrot.
2012. szept. 29. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!