Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Miért nem vagyok szinte soha...

Miért nem vagyok szinte soha szomjas?

Figyelt kérdés

Feltűnt, hogy én nagyon ritkán vagyok szomjas, akkor is csak akkor, ha aznap mondjuk semmit sem ittam, és akkor sem vészesen, csak zavaró.

Évek óta 1.5 literes üveggel mászkálok mindenhova, hogy lássam, hogy aznap ittam-e eleget, mert magamtól soha nem jutna eszembe eleget inni, így viszont legalább látom, hogy a kellő mennyiségű folyadékot megittam-e estig. De még így se nagyon érzek soha szomjúságot, még akkor sem, ha este látom, hogy az üvegemből alig fogyott valamennyi.


Ez valami szervi gond, vagy mi lehet a probléma velem, ha 2 órát edzek intenzíven, és már mindenem úszik az izzadságban, én még szinte akkor sem vagyok szomjas. Csak "kötelességtudatból" iszok, mert tudom, hogy kell.


2012. szept. 26. 16:30
 1/2 A kérdező kommentje:
És persze csak vizet. Kávét, gyümölcslevet sem, alkoholt sem, csak nagyon-nagyon ritkán (mondjuk félévente 1x) azon kívül csak a vizet szeretem.
2012. szept. 26. 16:33
 2/2 anonim ***** válasza:
Ugyanígy vagyok én is. Az okát nem tudom, de többször kiszáradtam már (nem kellett kórházi kezelés), de nagyon durva tud lenni. Kíváncsi vagyok van-e valakinek 5lete.
2012. szept. 26. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!