Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Mit tegyek? Nem kívánom a kaját:S

Mit tegyek? Nem kívánom a kaját:S

Figyelt kérdés
Ettől a melegtől (vagy nem tudom,hogy mitől) nem kívánom a kaját.. érzem,hogy éhes vagyok,de kinyitom a hűtőt,és semmi nem kell,így visszacsukom és nem eszek. Ma egész nap egy tányér rántottát ettem,pedig 17 éves vagyok és 44 kiló..Nem szeretnék lefogyni,de nem birok lenyelni egy falatot sem szinte:S És tegnap is majdnem ennyit ettem,picivel talán többet..
2009. aug. 3. 21:29
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Valószínűleg a melegtől van. Én sem kívánok szinte semmit. Ha nem megy ne erőltesd. Inkább igyál sok folyadékot, és egyél sok gyümölcsöt/zöldséget. Meg sima egyszerű kajákat: Vajas kalács tejjel pl
2009. aug. 3. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
ezzel én is így vagyok és én is pont 17 éves vagyok.(48 kg) De nekem ez időnként szokott jelentkezni pár napra, nem feltétlen kell melegnek lennie. olyankor én is kinyitom a hűtőt mert korog a gyomrom és azzal a lendülettel be is csukom mert nem kívánok semmit. Gyümölcsöket ugyanakkor szívesen eszem :)
2009. aug. 9. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Nekem is csak egy-két napig tart,a kérdésem feltevése óta már el is múlt:) Csak ha 2 napig nem eszek rendesen,már le is megy 1 kiló,ami nem éppen kéne :D túl vékony vagyok így is,próbálok hízni,most kicsit visszaszedtem a súlyomat:) Köszi,hogy írtatok:)
2009. aug. 9. 18:23
 4/4 anonim válasza:
100%
Mozogjál többet, úszás ilyen időbe nagyon jó tud lenni, és garantáltan éhes leszel tőle:)
2010. jún. 29. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!