Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Valaki leírná hogyan étkezzek,...

Valaki leírná hogyan étkezzek, amitől 2-3 hónap alatt letudok dobni 9-10 kilót? 18F

Figyelt kérdés
Természetesen napi fél-1 órát mozognék a diéta mellett:)

2012. szept. 30. 18:52
 1/3 anonim válasza:

hat ha fogyni szeretnel tenyleg fontos a sport is ,mivel ha csak az etrendeden valtoztatsz akkor fogynak az izmaid is nem csak az ugymond "haj" fog eltunni es egy ido utan erotlennek is fogod erezni magad.

arra is ugyelni kell hogy ne fogyj egyszerre sokat , mivel az nem a legegeszsegesebb es utanna a visszahizas eselye is sokkal nagyobb. a heti 05-1 kg a legelfogadhatobb szerintem.

na de ami az eteleket illeti , probalj minel kevesebb kenyeret enni(nem jelenti azt hogy egyaltalan ne egyel , inkabb csak keveset) , edessegeket , kover hust , tejtermekekbol is valaszd inkabb a sovanyabbakat , a magvak is elegge hizlalnak (tokmag , mogyoro , stb) ugyhogy abbol is inkabb csak keveset , egyel inkabb sok zoldseget es gyumolcsot , csirket es halat. es egyel rendszeresen, vagyis a napi minimum 3 etkezes legyen meg , de a legjobb a napi 5 (vagyis 3 fo etkezes es ket "falatozas" tizorai meg ilyenek). es ne egyel este 7 utan.

remelem tudtam segiteni valamit (epp ezeket a dolgokat tanulom egyetemen)

2012. okt. 1. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 fhenrir válasza:
Fizika: ha több kalóriát fogyasztasz, mint amennyit elégetsz nem fogsz fogyni. Ajánlom valamelyik kalóriaszámlálós honlapot (van hozzájuk mobil app is többnyire, myfitnesspal vagy valamelyik magyar megfelelője). Én is ezekkel (meg napi fél óra biciklizéssel) fogytam elég sok kilót (21/F), aztán ha csinálod egy ideig, rájössz a dolgokra és nem is kell már naplót vezetned róla.
2012. okt. 1. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Nemrég mesélte az ismerősöm, hogy kipróbálta a ganoderma lúgosító kávét és neki nagyon sokat segített. 4 hete csinálja és fogyott 4 kilót. - Ő mellette nem sportol.

Elvileg a zsírsejteket is bomlasztja és még sok más jótékony hatása is van. Nézd meg a honlapját ott meg tudod nézni ezeket.

www.businesskave.dxn.hu

2012. nov. 21. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!