Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Ha fogyni akarok mit NE egyek?

Ha fogyni akarok mit NE egyek?

Figyelt kérdés

pl. kenyér,édességek,és még konkrétan?

Tudom sporttal is kéne, de most az étkezés oldalát kérdezem

17/L



#étrend #ne egyek
2012. okt. 1. 08:16
 1/6 Lazorinda válasza:
fehér kenyeret, zsíros húst (a grillezett jobb),sok csokit (minimális mindig kell), szerintem ezek a fontosak....
2012. okt. 1. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 fhenrir válasza:
100%

Ha fogyni akarsz nyugodtan ehetsz bármit, amíg a felhasznált kalóriádnál kevesebbet viszel be naponta. Amit kerülnék az a kenyér, a zsírosabb/tésztás ételek (túróscsusza, kínai kaja, pörkölt, szalonnás minyon, ilyenek), és a nagyon cukros dolgok.

Idén több, mint 15 kilót adtam le, és ezalatt ettem mindent. Ha tényleg fogyni akarsz, és hosszútávon meg akarod tartani a súlyod, használj valamilyen kalóriaszámláló programot (és próbáld meg nem átverni magad), én a [link] -t használtam (tele van magyar kajákkal, és könnyen bővíthető), beállíthatod a korod, súlyod, hogy mennyit mozogsz és hogy mennyit szeretnél fogyni hetente. Ez alapján ad egy napi kalóriamennyiséget, amit alatt kell maradnod (fogd fel úgy, hogy ezt költheted el kajára). Persze van ennek valahol magyar megfelelője is. Egy idő után a naplózás után is menni fog, hogy ne edd túl magad (és közben rájössz, hogy mi az ami neked nem fér bele, de megtarthatod az egészségtelenebb kajáidat is, legfejlebb utána egész nap éhezel). Ehhez sem kell egyébként minden nap szigorúan tartanod magad, hetente csinálhatsz kisebb zabálós napokat, a lényeg, hogy legyél őszinte magaddal. Tudom, hogy a kalóriaszámlálós diéták azért nem szoktak divatosak lenni, mert nem ígér gyors sikert, de fél év alatt 10 kilót simán le lehet nyomni.

2012. okt. 1. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
57%

Aki fogyni szeretne, annak mit nem kellene fogyasztania?

- szervetlen só (megköti, így a testben tartja a vizet, ami súlytöbbletet eredményez)

- fehér liszt, kristály cukor

- olyan termékek, amelyekben ízfokozó, tartósítószer van

- bármilyen méregnek a szervezetbe juttatása

- főtt, sült kaják

- tejtermékek

- hús és bármilyen állati eredetű anyag

A fentebb leírt anyagok lerakódnak, súlytöbbletet okozva és az egészségnek sem tesznek jót.

- gyógyszerek, mesterséges (szintetikus) antibiotikumok bevitele


Mit lenne ajánlott tenni és enni?

- tiszta (pl.: tisztított) víz használata, iváshoz, tisztálkodáshoz

- zöldség, zöldséglé, csírák, zöld levelek (pl.: petrezselyemzöld - nagyon ajánlom Neked) fogyasztása, valamennyi gyümölcs

- a bioflavonoidokat, vitaminokat, ásványi anyagokat, nyomelemeket lehetőleg természetes formában bejuttatni

- béltisztítás

- természetes antibiotikumok (pl.: fokhagyma, hagyma, kakukkfű, növényi anyagok)


Egy cikket szeretnék még a figyelmedbe ajánlani:

[link]


Jó egészséget és sikeres karcsúsodást kívánok Neked! :-)

2013. máj. 23. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
31%
Persze csak zöldséget enni kedves utolsó?... Számold a kalóriákat és sportolj, ez az egyetlen járható út ha nem csupán gebe akarsz lenni hanem egészséges és formás
2014. júl. 4. 01:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

(Kifejezetten hangsúlyozta a kérdező, hogy: "mit NE egyek?" és "most az étkezés oldalát kérdezem".

Szeretek a kérdésre válaszolni, amikor a kérdezőknek írok.

A kérdéssel kapcsolatos véleményemet írtam meg az előző válaszomban. Esetleg olvasd el a megadott linken szereplő információkat is.)

2014. júl. 4. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Kenyeret biztosan ne. Magas szénhidráttartalmút sem.
2014. júl. 14. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!