Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Az hogy két naponta megyek...

Az hogy két naponta megyek wc-re lehet a táplálkozásom az oka?

Figyelt kérdés

14 éves vagyok 185 cm van egy kis fölöslegem a hasamon 83kg vagyok,2 naponta járok wc-re.(Gyengébbek kedvéért hétfőn megyek,kedden nem és megint szerdán..)

Reggel pékségből szoktam enni mert 5kor kelek hogy suliba menjek,ebédre anyám csinál valamit,általában húst szoktam,spagetit,meg ilyen kajákat,vacsorára 1-2 szendvicset de nagyon ritkán szoktam enni zöldséget,inkább gyümölcsöt szoktam.Nem sportolok,nincs időm tanulás,későn érek haza...

Haverom 3-4 cm-el magasabb és nincs problémája ezzel mondta,de ő se sportol csak lovagol,de nem látszik rajta,hogy van fölöslege sehol...


2012. okt. 1. 17:25
 1/2 anonim ***** válasza:

A tészták, kenyérfélék,péksütik biztosan nem tesznek jót, simán lehet szorulásod emiatt. Én 2 évig éltem szendvicseken és tésztákon, egyre többször volt, hogy 4-5 nap(!) telt el, úgy hogy nem tudtam kakkantani...

Aztán kiderült, hogy lisztallergiám van (vagy lett), és elég súlyos vastagbélgyulladásom alakult ki, így átálltam zöldségekre, húsokra, gyümölcsökre. Azóta minden nap legalább egyszer megyek, ha kimarad az valami extra nap, de sokszor inkább kétszer megyek (főleg ha kétszer eszek főtt ételt). Nincs hasmenésem, sima dologról van szó :)

Mondjuk én elhagytam a tejeket, tejtermékeket is,mert akkor letiltottak róla.

2012. okt. 1. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Hát mindennap megeszek 4 sajtospogácsát (reggel kettőt,suliban kettőt)

Otthon főleg húst szoktam enni,meg vacsorára valamilyen sonkás szendvicset néha kolbászosat de ritkán..

Köszi!

2012. okt. 1. 17:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!