Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Hogyan hízhatnék?

Hogyan hízhatnék?

Figyelt kérdés
17 éves fiú vagyok. A problémám az, hogy nem tudok hízni. 178cm magasságom mellett, körülbelül 56 kg vagyok. Nem vagyok megelégedve magammal, hiába önbizalmat kapok barátnőmtől. Nagyon sokat táplálkozom, szóvá is teszik barátaim/barátnőm, hogy hova jut ez a sok étel? Azt tudatnám, hogy rendkívül gyors az anyagcserém. Édesapám ugyanilyen korában is ilyen vékonyvolt mint én, ő is csak ilyen 35-36 éves korára kezdett hízni. Hogyan hízhatnék? Kérlek benneteket, hogy adjatok tanácsot! :)

2012. okt. 14. 18:45
 1/4 anonim ***** válasza:
Miket szoktál enni? 175 magas vagyok és 68 kg. Én 57 voltam 17 évesen. Elkezdtem edzeni itthon, és sokkal több szénhidrátot és fehérjét bevinni. Nagyon nem mindegy ám, hogy mit eszel.
2012. okt. 14. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
nyomatom az edzést én is itthon. Mindenféle zsíros cuccot, édességet, csak hogy ragadjon már rám valami.
2012. okt. 14. 19:23
 3/4 anonim ***** válasza:
Na, akkor itt a gond. Édesség a szénhidrát. Sok szénhidrát is kell, az oké. Persze jobb lenne rizsből és teljes kiőrlésű kenyérből bevinni. Vagy zabpehelyből. Ez az egyik. A másik meg a fehérje. Tojást, húst ( hal, csirke) vagy mondjuk sajtot is sokat kéne enni, hogy elég fehérjét is bevigyél.
2012. okt. 14. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

reggelinek szénhidrát rozskenyér, barnakenyér, magkeverékes kenyér vagy zabpehely

ezekhez sonka, sajt, tojás, körözött és zöldség

joghurt, kefír író vagy túró és olajos mag és gyümölcs-banán, szőlő, szilva, körte, alma stb

tízórainak suliban megint szendvics vagy pufirizs túróval, dióval, mézzel

ebéd gazdag leves és második fpgás(rizs, krumpli, köles, főzelék) hozzá feltét hús(tokány, pörkölt, roston, grillezve, sütve,szószosan ugyanígy hal) vagy főtt tojás, tükörtojás stb

uzsonna gyümölcstál mézes joghurttal

vacsora válasz:)

2012. okt. 15. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!