Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Mitől fáj ennyire a hasam?...

Mitől fáj ennyire a hasam? Nagyon kellemetlen.

Figyelt kérdés

Szóval, tegnap ettem krumplifőzeléket meg fasírtot késő ebédre (5kor). Utána már csak kitketet. Este olyan 7-8 fele elkezdett mozgolódni a hasam mintha rezegne benne egy telefon kb, gondoltam biztos sok levegő van a hasamban.

Aztán pedig fent, a gyomorszájamnál iszonyatosan elkezdett fájni, és olyan volt, hogy ha ittam, akkor egy csomó ideig ott volt az inni való, és lassan ment tovább, mintha megakadt volna valamiben..Gondoltam inkább nem is eszek vacsorára semmit (amúgy sem voltam éhes), de ma reggelre nem múlt el. Hiába iszok szénsavasat, hogy büfizzek, nem jó. A kávé is olyan lassan ment le, majdnem visszajött:(

Mitől van ez??

22L



2012. okt. 16. 09:29
 1/2 anonim válasza:
írj privit...van egy tippem.
2013. nov. 8. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
megkérdezhetném mi az a tipp? Csak mert nekem is eléggé hasonló.. :S
2014. okt. 24. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!