Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Ha úgy érzem, hogy többet...

Ha úgy érzem, hogy többet ettem annál amennyi "jól esik" és utána kihányom. Lehet egészségkárosodásom?

Figyelt kérdés
Félreértés ne essék, nem vagyok bulémiás. Csak édesanyám szeretné, hogy hízzak (elég sovány vagyok). Viszont nem tudok enni sokat, de ha meg sokat eszek, rosszul leszek és ki kell hánynom. Tovább fogok így fogyni ? Vagy bajom lesz belőle?
2012. okt. 21. 10:04
 1/4 anonim ***** válasza:
És, hogy sikerül kihánynod? Rásegítesz? Ez tipikus bulémiás tünet. Fordulj orvoshoz, barátnőmnél is így kezdődött, de ő kigyógyult. Megírnád, hogy hány centi vagy és mennyi a súlyod? Lehet nincs is vele probléma :)
2012. okt. 21. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
170 cm vagyok és 49kilo. Alapvetően a csontozatom vékony és ezért tűnök soványnak.. sokat sportolok (atlétika) ezért van rajtam izom is és hús is. Nem vagyok bulémiás!! Tényleg, nekem csak nem esik jól és hányingerem lesz amikor sokat eszek és ... kész
2012. okt. 21. 11:28
 3/4 anonim ***** válasza:
ha többet eszel, mint ízlik, később fogod megbánni.
2012. okt. 21. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Nem, a f.szt nem vagy!

Bulimiás vagy, ráadásul kórosan sovány.


Egyébként: gyomor-, nyelőcsőrák, vérzések, hiánybetegségek, kiszáradás...

2012. okt. 22. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!