Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Cukorbeteg vagyok? :O

Cukorbeteg vagyok? :O

Figyelt kérdés

A suliban mindig úgy érzem innom és ennem kell,szinte minden szünetben wc-re kell járnom és minden szünetben eszek és vagy 3 l vizet iszok meg,csak a suliban,szinte kívánom a víz ízét... A szemem is romlott,mert,ha leveszem a szemüveget,rosszabbul látok,mint pár éve,mikor levettem.. Ingerlékeny és türelmetlen vagyok,de ez nálam nem meglepő,mindig ilyen voltam.

Itthon nem eszek olyan sokat és nem is iszok túl sokat,vagy lehet ez csak nekem nem tűnik fel :/ Leginkább,ha hazaérek és van itthon valami nasi,akkor eszek,de inkább este eszek,akkor kívánom meg az ételt.

Most híztam 4 kg-t,gondolom emiatt. Futni nem nagyon szoktam,mert szúr miatta a szívem,de arra szedek gyógyszert.

A szexet se kívánom már annyira,mint régen,párommal. terhes nem vagyok...

155 cm és 48 kg vagyok,szerintem ez nem elhízás,vagy nem tudom :(


16/L



2012. okt. 22. 14:04
 1/10 anonim ***** válasza:

Szerintem nem vagy cukorbeteg.

Azért jársz wc-ra gyakran, mert sokat iszol.

Egyébként nekem mensi előtt szokott az lenni, hogy jobban kívánom a vizet.

Egyébként egyszer reggel (reggeli előtt!!!) mérd meg a cukorszintedet, és ha az érték 3.5 és 6.5 közötti, akkor teljesen egészséges vagy (tehát nem vagyok cukorbeteg).

2012. okt. 22. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

én mindig kívánom :D még akkor is a wc-re császkálok,mikor nem is ittam eglsz nap :D

pl.: a teától nagyon gyakran megyek ki :$

nincs ilyen mérőnk :/ ha kérek kölcsön,az is jó?:$ mármint nem lesz vérmérgezés? :$

2012. okt. 22. 14:20
 3/10 A kérdező kommentje:
jó,tudom,nem lehet vérmérgezés :D :$ :$
2012. okt. 22. 14:29
 4/10 anonim ***** válasza:

nekem ugyanezek a tüneteim voltak és én is cukorbetegsére gyanakodtam de kiderült hogy inzulinrezisztencia...olvass utána

20/L

2012. okt. 22. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat! :)
2012. okt. 22. 18:34
 6/10 anonim ***** válasza:

Gyakran vannak görcseid? Nem hasira gondolom, hanem például vádligörcsre.

Nehezebben koncentrálsz? Fáradékonyabb vagy?

Rendesen megjön a menstruációd, nem rendszertelen?

Volt mostanában valami gombás fertőzésed?


Mindenesetre bajod nem lehet abból, ha elmész valamelyik reggel egy vér és vizeletvizsgálatra. Én is cukorbetegségre gyanakodtam, viszont kiderült egy más betegségem a vizsgálat miatt, szóval bajom nem lett belőle.

Szurkolok!

2012. okt. 22. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

Néha ráz a hideg és nagy ritkán elkezd remegni a kezem,de nem nagyon,csak picit. Tiszta hidegek az ujjaim. Mostanában állandóan fázok,még akkor is,ha valaki majd megsül mellettem,de van mikor meg majd megsülök,más meg azt se tudja,hány kabátot vegyen fel :D Mindig aludnék :D A menstruációm sosem volt rendszeres :/ meg,ha koncentrálok vagy még anélkül is,állandóan bólogatok! Kisebb koromban akartak CT-t is,csak ugye akkor el kellett volna altatni,így nem lett belőle semmi sem.

Nem tudom,most lehet volt,mert eléggé sok váladék jött és nem volt valami jó szaga sem,de már elmúlt :)

2012. okt. 22. 19:21
 8/10 anonim válasza:
Tuti,h nem vagy cukros.. mikor én cukros lettem, akkor a kaját nem kívántam,csak a folyadékot,és fáradékony voltam. sokszor suliból sem bírtam hazajönni.
2012. okt. 22. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Gyanúsak a tüneteid, lehet hogy cukorbeteg vagy, lehet más bajod van, lehet semmi, de egy vérvételt mindenképpen csináltatnod kéne, abból kiderül.
2012. okt. 23. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

Rendben van,mindenképp!

Köszönöm a válaszaitokat!! :)

2012. okt. 23. 19:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!