Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Cukorbeteg 1200kcal étrend ebéd?

Cukorbeteg 1200kcal étrend ebéd?

Figyelt kérdés
A kérdésem,hogy ha 1200kcal diétán vagyok,napi 4étkezés mellett, kb 500-600kcalóriát ennék ebédre, viszont nem találok sehol sem olyan étrendet ami főtt/sült ételt tartalmaz,viszont nem szeretnék mindig kenyéren/kekszen/felvágotton élni,akkor mit ehetnék? Ti mit esztek cukorbetegen? Esetleg valami ajánló hogy miket készithetnék ami belefér?Előre is köszönöm.

2012. júl. 30. 20:55
 1/4 anonim ***** válasza:
Parolt zoldseg? Fozelek?
2012. júl. 30. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Az is jöhet,főzelék,vagy valami egytál étel.Próbáltam már ilyen olyan ujságokból kinézni a kalóriaértéket,de olyan mikro nagyság jutott belőle:(
2012. júl. 30. 21:46
 3/4 anonim ***** válasza:
husok, halak, főzelékek, mártások, szószok, főtt tojás, tojáslepény, kevéske főtt krumpli, rizs, tojásleves, májgombócleves, zöldségleves, raguleves, ragus mártások, tokányok, zabkása, töltött zöldségek, párolt zöldségek, húsgombóc, sült máj, mozzarella sajtgolyók, túróval töltött alma, zabkorpás palacsinta túrós gyümölcsös töltelekkel, túrógombóc fahéjba megforgatva, joghurtos citromos öntettel, hús, tojás, halsaláta, körözött, hal, tojáskrém, sütőben sütve fasírt, zöldségfasírt, csirkesaslik, lecsó, lecsós szelet
2012. júl. 30. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

előző vagyok ez lemaradt

[link]

2012. júl. 30. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!