Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Most akkor lehet, hogy én is...

Most akkor lehet, hogy én is ezt a németországi járványt kaptam el? Mennyire gyakori ez Magyarországon?

Figyelt kérdés
Elkaptam valami vírusos hasmenéses járványt. Orvosnál is voltam. Viszont ma találtam vért a székletemben. Friss vért. Lázam nincs már, a torkom viszont fáj. Utána néztem a neten ennek a hasmenéses járványnak. Ott találtam,hogy jelenleg a németeknél van ilyen. Sőt Európában. És,hogy már halálos áldozatokat is követelt.De semmi olyan zöldséget nem ettem, amitől ez lehetett volna.

2012. okt. 26. 10:38
 1/2 anonim válasza:
Németországban sincs rá gyógyszer...pár nap és elmúlik. Addig kerülj mindenkit, hogy ne add tovább. Azt hallottam, hogy 10 nap a karanténja...azután meggyógyulsz.
2012. okt. 26. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a választ. Csak reggel volt ilyen. Azóta nem tapasztaltam. És a neten utána nézve olyat olvastam,hogy a vastagbél utolsó részének a fala ha megsérül attól is lehet.
2012. okt. 26. 22:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!