Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Hogy tudnék fogyni ha a...

Bandi012345 kérdése:

Hogy tudnék fogyni ha a pajzsmirigyeim alulmüködnek és hiztam tőlle 45kg-ot sajnos többféle gyogyszereket szedek és nem tudok fogyni?

Figyelt kérdés

2012. nov. 7. 16:41
 1/5 anonim ***** válasza:
Ha már kapod a hormonpótlást, akkor elvileg ugyanúgy kell fogyózni, mint bárki másnak...
2012. nov. 7. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
Pajzsmirigy alul működésnél alap a szénhidrátmentes táplálkozás, azaz a pajzsmirigydiéta! Gyakorlatilag sok hús, zöldség, gyümölcs(nem banán), néha barna rizs, tojás, mozarella sajt stb, és sok folyadék! Mozogni is jó volna! Ha nem figyelsz hízol! Ezzel a diétával betegség esetén is csak stagnál a súly általában, de legalább nem hízik az ember! Ha csökken a TSH, akkor fogyni is fogsz, én gyógyszer helyett az akupunktúrára esküszöm, nekem bevált!De a tabi is rendezi, és mint írták, akkor elindul a fogyás....
2012. nov. 8. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
Hát nem tudom....Én szedem a pajzsmirigy gyógyszert,tornázom és diétázom és nem hogy fogynék,hízok.Akkor ez mitől van??
2012. nov. 8. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Így látatlanban nehéz megtippelni:( Biztos jó a TSH-d? Biztos diétásan étkezel? (Csak sokan azt hiszik, hogy pl a gyümölcs yoghurt nem hízlal, meg ilyenek, vagy amit isznak azt nem számolják kalóriának, de még 1000 dolog lehet.. ) Ha a TSH normális úgy működik a pajzsmirigy mint bárki másnak, ergo ha odafigyel magára mint más, akkor fogyni kéne....Miket eszel egy nap?
2012. nov. 8. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat,én is olvastam,hogy a jód segíthet,még nemprobáltam.De mint írtam syncumáros vagyok,és semmilyen hormonális gyógyszert nemszedhetek,mert rögösődést okoz!!,és nembiztos,hogy még egy tüdőembóliát túlélnék.köszönöm,és várom a jó ötleteket,Anna
2012. nov. 10. 18:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!