Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogy lehetne eredményesen...

Jebo kérdése:

Hogy lehetne eredményesen fogyni úgy, hogy sajnos térdsérülés miatt nem tudok sportolni?

Figyelt kérdés
2012. márc. 23. 07:43
 1/3 anonim ***** válasza:
Diétázni. Illetve nem tudom mennyire veszélyes a térdsérülésed, de konzultálni kellene egy orvossal, hogy mit lehet mozogni. Gondolom a séta annyira nem tehet neki rosszat és az is tud kalóriákat égetni.
2012. márc. 23. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:

Már azzal is sokat elérhetsz, ha csak 5-10 percen át megfeszíted és elengeded az izmaidat. Én a gerincem miatt nem tudok sportolni, ezt javasolták és bejött. Nem gyors (egy év alatt fogytam 8 kilót), de hatásos. Ha hozzászoksz, minden nap igényelni is fogod.


Nem is beszélve arról, hogy jön a nyár. Ha meg akarsz szabadulni heti hét kilótól, iktass be az étrendedbe rengeteg görögdinnyét, mivel a nagy része víz. Így gyorsan formába hozhatod magad, ám a hatás nem valami tartós.


Kezdj el kisebb tányérból enni. Minden az agyadon múlik. Ha nagy tányérból eszel, ha kicsiből, az agyad azt fogja fel, hogy a tányér tele van. Ha pedig a tányér kicsi, az adag is kicsi. Viszont az agyad ezt másképp értelmezi.


Végezz térdkímélő házimunkát. A fürdőszoba súrolásánál hatásosabb zsírégető nincs a világon.


Sétálj váltogatott gyorsasággal, hol lassabban, hol megfeszített tempóban.


Igyál rengeteget, főleg evés után, mivel ha kis adagot eszel, miután iszol rá, az étel megdagad és teltségérzetet kelt.


Nekem ezek a módszerek váltak be. Mindent kipróbáltam, mivel 150 kiló voltam. Most 80 vagyok és tartom a "versenysúlyom". Sok sikert, remélem, tudtam segíteni.

2012. márc. 23. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a segítséget,és gratulálok a fogyásodhoz :) ez elképesztő! És miket egyek főleg?? reggeli,ebéd??
2012. márc. 23. 18:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!