Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Miért hízom? (részletek lent)

Miért hízom? (részletek lent)

Figyelt kérdés

Miért hízom? (többi lent)


24 éves lány vagyok és eddig 172 cm és (szept vége)64 kg voltam, tegnap 67. szeptembertől ismételten heti 3-5 edzésre járok (NEM aerobik vagy fitness... )+ itthon majdnem minden nap erősítgetek (felülés, lábemelés, fekvőtámasz,guggolás, húzódzkodás). igaz, nem sokat, max 10-20 percet, mikor mennyi kedvem van.


étrendemben főleg zöldségek+gyümölcsök szerepelnek,kenyér és hasonlók minimálisan. (+ napi 1 csoki edzés előtt)+ pici sajt, tej, túró.. szóval fehérje.


Érdeklődnék, hogy mitől mehetett fel ez a 3 kg? Nem hiszem , hogy két hónap alatt ennyit izmosodtam volna, és azt sem tudom elképzelni, hogy ennyit számítanak, hogy mikor szept-ben méredzkedtem nem nagyon ittam előtte, tegnap a nap folyamán 4 liter vizet 100% megittam.


2012. nov. 7. 22:45
 1/2 anonim ***** válasza:
Pontosan azért hízol, mert ezeket eszed. A gyümölcs szemét, a csoki szemét, a kenyér szemét és nem tudom mik a "hasonlók", de feltételezem, hogy azok is mind szemétbe valók. A sajt zsíros (a legsoványabb is), a tej fehérjéből tartalmaz a legkevesebbet, a túró még talán határeset, de az sem hibátlan választás.
2012. nov. 9. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
hasonló = reggelire egy zsemle és kb. ennyi
2012. nov. 9. 12:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!