Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Mit kell ennem és mennyit...

Mit kell ennem és mennyit kell mozognom hogy fogyjak 5 kgt? 166 cm 55 kg. és a kar szálkásítására mit ajánlotok?

Figyelt kérdés
köszi!
2012. nov. 15. 10:44
 1/2 anonim válasza:

Nem tudom miért szeretnél fogyni, mondjuk ez a te dolgod, de a te helyedben én nem fogyni akarnék, hanem dolgozni a testemen. A fiúk azt szeretik ha van mit fogni a lányokon, úgyhogy inkább csak menj rá a combod, hasad, karod és a derekad formálására. Ha lefogysz attól még ugyanolyan marad a tested, csak pár kilóval kevesebb lesz rajtad, de attól még nem leszel formás!

És ha beütöd Google-ba, rögtön kidob több millió tornagyakorlatot, csak választ ki neked melyikre van szükséged :)

Egyébként a futást nagyon ajánlom. Kitűnő kardió, mindenedet megmozgatja, és formába is hoz, ráadásul kikapcsol. Csak elkezdeni nehéz, utána függő leszel, ezt garantálom!

Táplálkozáshoz annyit, hogy én például csak vizet iszom, vagy zöld teát üresen, és enni is keveset eszek, sokszor. Alvás előtt 3 órával ne egyél semmit, és a vacsi se legyen sok. Kerüld a szénhidrátot, helyette egyél teljes kiőrlésű dolgokat, és a sok cukor sem ajánlatos, inkább nassolj gyümölcsöket! (Télen még jó is lesz, ha sok gyümölcsöt eszel!) Ja és persze nem is kell mondanom, hogy a chipseket, gyors kajákat, olajban sült dolgokat hanyagold! Az csoki szerintem megengedett, anélkül képtelenség élni! :)

Ha mégse találsz tornagyakorlatokat, írj és küldök linket!

15L

2012. nov. 15. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
koszi igen igazad van, formálódnom és izmosodnom kell, a kilók amugysem érdekelnek, inkább a kép amit a tükörben látok. köszönöm a tippeket! elmentem edzőterembe és kikértem az edző tanácsait hogy mi lenne a legjobb. az aerobicot ajánlotta és mellette heti 2 erősítést :-)
2012. nov. 16. 14:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!