Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Hízni szeretnék, nutridrinkkel...

Hízni szeretnék, nutridrinkkel, mennyit kell innom belőlle naponta hogy eredményes legyen?

Figyelt kérdés

Tudom, ezt csak olyanoknak irják ki akiknek kicsit súlyosabb baja van mint a szimpla soványság, 164cm vagyok 45kiló se(jelenleg 44 vagyok és baromi büszke hogy végre hiztam kb 1,5kg-ot..), és akármennyit eszek, nem birok hízni.. napi 10 étkezéssel sem.. emellett csokit zabálok tonnaszámra,de semmi.

Milyen mennyiségben kell ezt inni, hogy legyen haszna?

A banános milyen? :D

Előre is köszi.


2012. nov. 19. 11:53
 1/4 anonim ***** válasza:

Szia!


Én is iszom a nutridrinket - bár én betegség miatt - és én napi 4 dobozzal iszom, így feljött rám 3 kg, nagyjából 2 hét alatt.

Nekem sem segít, ha eszem a csokikat tonnaszámra, sem pedig a napi gyakori étkezés.


Szóval nálam a napi 4 doboz elég gyorsan hozta a kilókat, de még nem látszott rajtam, csak a mérleg mutatta. Azért írtam múlt időben, mert most lefogytam megint, mert ismét egy aktívabb időszakban van a betegségem, de a nutridrink tényleg jó, bízhatsz benne!


A banános finom, bár nekem a csokis és az epres a kedvencem.


21/f

2012. nov. 19. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

:) köszönöm a választ. rajtam 2 kiló is meglátszik szerencsére egyből, szóval remélem eredménye lesz.

Neked pedig kitartást, és jobbulást!!

2012. nov. 19. 12:27
 3/4 anonim ***** válasza:

Ismét én vagyok, aki már válaszolt Neked.


Akkor sok szerencsét, az jó, ha Rajtad látszanak a kilók. Bár' velem is így lenne. :D :D


A betegségem olyan, ami javulni sajnos nem fog, csak romolni, de azért köszönöm a jókívánságot! :-) Neked pedig jó egészséget!

2012. nov. 19. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
én kb 10-15 darabot ittam meg hébe hóba , és 6 kilóval nehezebb letem
2013. febr. 1. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!