Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Nem tudok lefogyni Három éve...

Nem tudok lefogyni Három éve mikor meghalt a testvérem az evésbe menekültem, akkor nagyon meghíztam de sikerült egy párkilót leadnom hogyan csökkentsem a súlyom nagyon szeretnék legalább egy 5-8 kg?

Figyelt kérdés

#Csabó
2012. nov. 19. 22:41
 1/6 anonim válasza:

Először is nagyon sajnálom szegény testvéredet és Téged is.


Üsd be a google-be hogy Sárga Kapszula letöltése.Ez a világ legjobb és legélvezhetőbb könyve mindenről, ami a testformálással kapcsolatos.Ha elakadsz benne, írj...

2012. nov. 19. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Hogyhogy hogy csökkentsd? Nem kell enni szénhidrátot cukrot, helyette, zöldség, gyümölcs, magok. Mellette sok mozgás. És nem kell túlzottan jóllakni. Tényleg ennyire egyszerű, csak ezt rendszeresen és következetesen, életformaszerűen kell csinálni. Nem diétaként, vagy valami fellángolásként.
2012. nov. 19. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
Amit az utolsó írt, az nem teljes.Megszokott kamu szöveg.A könyv szerint csináld.Első voltam
2012. nov. 19. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Hűha! Már megint valami n+1. csodaszer. Neked a valóság kamu, a kamubogyó meg a nagy megoldás. Az is, ha te árulod.
2012. nov. 19. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Ez egy könyv te idióta.Ez csak a neve a könyvnek.
2012. nov. 19. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Kedves második hozzászóló. nem könnyű megállni egy 12 éves gyereknek azt hogy ne egyen szénhidrátot. mégis hogy gondolja hogy 12 évesen magokon fogok élni az meg a másik, mióta meghalt Csabó féltenek a szüleim tehát ha elkezdek egy fogyókúrát nyilván titokban vagy éppen észre vétlenül fogom csinálni. És igen ha kell természetesen a magokon is zöldségeken is élnék, kicsit fura hogy bár tudja az egész falu, iskola gyerekek mi történt Csabóval mégis ugyanúgy rám kötnek hogy kövér vagyok természetesen nem mindenki nem hinném hogy például egy tanárnak is ez lenne a dolga jobban érezném magam vékonyan. érdekes mások abba menekülnek ilyen tragédiánál hogy nem esznek én pedig kényszeres evő vagyok? jó kérdés minden esetre köszönöm szépen.
2012. nov. 20. 15:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!