Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » 15 kilót akarok felszedni 6...

15 kilót akarok felszedni 6 hónap alatt, aki profi, ezt olvassa el, megéri. Kérdőjel?

Figyelt kérdés
Elegem van hogy 3-4 éve semmit nem hízok. Most vagyok 19 éves. Fél év múlva megyek Honvédségbe, katonának születtem, jól lövök, imádok csapatmunkában dolgozni és alá vetni magam a vezetőknek. Egyedül a súllyal van gondom, szeretnék 15 kilót felszedni, mindegy hogy háj, vagy izom, fekvőben király vagyok, a lényeg hogy legyen természetes. Nekem sehogy sem megy. Szerződéses katonának megyek, aki idősebb nálam és tud segíteni, írjon PRIVÁTBA, a külföldön szolgálatot teljesítő katonáknak jól fizetnek. Ha értitek. Többit privátba. Kell a súly.

2012. nov. 26. 17:19
 1/6 A kérdező kommentje:
Nem nagyon jön válasz. 1 milka készpénzben hogy hangzik? Engem a pénz nem izgat csak az hogy magyar honvéd lehessek. Komolyan gondolom ezt.
2012. nov. 26. 20:40
 2/6 anonim ***** válasza:
Eddig mit és hogyan ettél, hogyan edzettél? Mennyi a magasságod, súlyod, zsírszázalékod? 20 év körüli vagy?
2012. nov. 26. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Utóbbi 2 évben futottam, mindent eszek, gyümölcsöt imádom. McDonald's, kóla NEM. Fekvőtámaszban nagyon jó vagyok. 193cm 50kg. Tudsz segíteni? Már sokszor elértem tűrőképességem határát, ne kímélj.
2012. nov. 26. 21:39
 4/6 A kérdező kommentje:
És igen 19 éves vagyok...holnap 20.
2012. nov. 26. 21:39
 5/6 anonim ***** válasza:
húú szerintem húst hússal :D sok fehérje kell az izmokhoz.
2012. nov. 27. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
hogy lehet valaki 193cm és 50 kg? én ugyan ilyen magassághoz vagyok 69 kg és igy is nagyon sovány vagyok :D húst hússal, de nagyon nem megy vegyél fehérje port.
2013. máj. 19. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!