Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Létezik az, hogy sokkal jobb...

Létezik az, hogy sokkal jobb a halfeldolgozó enzimem mint másnak?

Figyelt kérdés

Tegnap beszélgettem egy barátnőmmel, hogy a halból mennyit meg tudok enni és soha nem lakok jól vele. Vagyis tömhetem magamba a halacskákat, egy óra múlva újra éhes vagyok.

Ő azt mondta azért, mert sokkal erősebb a halfeldolgozó enzim a szervezetembe mint máséban. Ez az én különlegességem.


Hogy tudom ezt kamatoztatni?


2012. nov. 29. 02:59
 1/9 anonim válasza:
A halfeldolgozó enzimed?
2012. nov. 29. 03:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
azért vigyázz, mert a higanyfeldolgozó enzimed nem biztos, hogy olyan jó!
2012. nov. 29. 04:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Fektesd be a tőzsdén. :D

Sírok.

2012. nov. 29. 04:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
2012. nov. 29. 05:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 Robi.88. ***** válasza:
sztem menj el dolgozni egy hal feldolgozo uzembe és ha lenyelsz pár ures konzervet melle lehet csomagolni is tudod a halat:) na jo csak vicc! ilyen nincs kulon h halfeldolgozo enzim... Haltol sztem még nem lakott jol senki, max a korettel amit eszel mellé, szal sajnos nem vagy x-man.
2012. nov. 29. 06:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Az enzimeknek,van szemük,érzékszervük és tudják ,hogy ez hal nem pedig pulyka,vagy macska?
2012. nov. 29. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
Szerintem nem létezik olyan enzim, ami kimondottan a hal ételekre specializálódott, az viszont elképzelhető, hogy a szervezetednek szüksége van valamire, ami a halban található. Például Omega 3 zsírsavban nagyon gazdagok a hal ételek, ami nagyon jó a szívednek, és az agy működésre is jótékonyan hat. Sajnos elég keveset juttatunk be belőle a szervezetünkbe. Nyugodtan egyél sok halat, ha jól esik és mond meg a barátnődnek, hogy az enzimek működése kicsit bonyolultabb annál, mint hogy ez most az almafeldolgozó enzim, ez pedig a csirke mellrészét dolgozza fel. Kamatoztatni pedig úgy tudod, hogy a mindennapi étrendedbe beépíted a halakat, ami nem azt jelenti, hogy innentől mást sem eszel csak halat, mert ha túl egyoldalú a táplálkozásod, akkor annyit ér a hal az egészséged számra, mint halottnak a csók. Egyél más húsokat, zöldségeket, gyümölcsöket és nyugodtan egyél kenyeret is. Ha nem eszel meg egy ültő helyedben másfél kiló kenyeret, akkor nyugodt lehetsz, nem fogsz elhízni.
2012. nov. 29. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Nincs halfeldolgozó enzim. Ezért nem kell a barátnőkre hallgatni. Csak shoppingolj velük és ne beszéljetek tudományos dolgokról vagy vezetéstechnikáról!

A barátnődnek üzenem, hogy nem a Cosmopolitan-ből (vagy nem tudom melyik most a trendi nőimagazin) és nem a Sex és New York-ból kell a tudást megszerezni, hanem értelmesebb forrást kell keresni. A kamatoztatás alatt mit értesz? Fel akarsz vele lépni? Vagy ki akarod választatni a "halenzimedet" és árulni tabletta kiszerelésben?

2012. nov. 29. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Hát nem tudom és ezért kérdeztem meg.
2012. nov. 29. 21:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!