Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Milyen alapon dönt valaki...

Milyen alapon dönt valaki úgy, hogy vega lesz?

Figyelt kérdés
Lehet, hogy hülyén hangzik a kérdés, de kíváncsi vagyok rá. Csak azért nem esznek húst mert sajnálják az állatot, vagy mi???
2012. dec. 5. 20:42
 1/4 anonim ***** válasza:
Sokan egyszerűen nem szeretik a húst.
2012. dec. 5. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Második: jót nevettem :D
2012. dec. 5. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Ha a divatból vegákat kérdezed, akkor úgy, hogy olvastak valami hülyeséget a nekik szerkesztett újságban.

A ma korszerűnek mondott táplálkozás vegyes, amelyben szerepel mindenféle állati eredetű, hús is. A zöldség, gyümölcs, olajos magvak nagyobb hangsúlyt kapnak, de a sovány húsok is szerepelnek.

Mindig lehet olyan cikkeket látni, amelyben arról írnak, mennyivel egészségesebbek a vegetáriánusok, mint a mindenevők, de ez nem igaz.

2012. dec. 5. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

nekem van pár (azt hiszem 3) vega ismerősöm, ők mind úgy, hogy egyszer csak, vagy fokozatosan megundorostak a hústól, nem kívánták. Az egyik hetek után vette észre, hogy nem is evett húst, aztán ez így maradt évek óta.

Én nem bírnám ki, ha 2-3 napig nem eszem húst, mert mondjuk hó vége van és nem tudok annyi kaját venni, de nem akarok ilyen rossz péksüteményt, meg kenyeret enni, akkor gyümölcsöket, joghurtot szoktam enni napokig, és nagyon hiányzik a hús, folyton eszembe jut valami fincsi sós sonka, vagy rántott hús :) most is ez volt fizetés előtt :)

2012. dec. 6. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!