Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Nagyon sovány vagyok, kb 4...

Valaki003 kérdése:

Nagyon sovány vagyok, kb 4 éves koromig nagy dagi gyerek voltam de attól kezdve nagyon sovány vagyok 16 éves vagy és 45 kg csont és bőr vagyok mit csináljak? Eszek rendesen többet is mint kéne mit csináljak.

Figyelt kérdés

2012. dec. 6. 16:40
 1/4 anonim válasza:
Lehet nem ártana egy pajzsmirigy-működés vizsgálat. Egy ismerősöm Aloés étrend-kiegészítőkkel hízott, bár ez elég drága kúra. Olvass utána az interneten ezeknek a termékeknek.
2012. dec. 6. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Edwety válasza:
Egy részletes kivizsgáltatás sohasem jöhet rosszul (strúma...). Egyébként valahol olvastam, hogy a hízni vágyókat először egy hétig diétára fogják, ilyenkor lecsökken a szervezet energiaszükséglete, és utána ismét esznek rendesen, és elvileg akkor kellene kicsit hízni, mert megnőtt az energiabevitel. Nem mondom, hogy mindenképpen beválik, de olvass utána! ;)
2012. dec. 17. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszi, utána nézek!hátha beválna:/
2013. jan. 4. 16:43
 4/4 anonim ***** válasza:
Szerintem örülj neki Hogy vékony vagy!én is utáltam régen de most mindenki irígykedik rám Hogy milyen jó Nekem Hogy annyit eszem amennyit akarok és vékony maradok. Mondjuk a testalkattól is függ mert pl Nekem C kosaras a mellem és jó kerek fenekem van de viszont én 40 kg vagyok tehát vékony vagyok de nőies és nem elöldeszka hátul léc
2013. szept. 23. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!