Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Normális ha hirtelen elkezdtem...

Normális ha hirtelen elkezdtem sokat enni?

Figyelt kérdés
15/F vok és mostanban folyton éhes vok. Kb. 173cm magas és 56Kg. Ha reggelizek akkor 1-2 óra múlva újra éhes vok, és ez így megy egész álldott nap. Normálisan eszek de plusszba még mindig éhes vagyok, muszáj ennem mert olyan mint ha egy fél napn át nem ettem volna. Miért van ez?
2009. aug. 19. 23:23
 1/4 anonim ***** válasza:
Tul sovány vagy a magasságodhoz képest. Valószínüleg azért lettél ennyire éhes, mert a fejlődésedhez szüksége van a szervezetednek a tápanyagra. Egyél csak, amit megkívánsz! Megteheted, mert így is tul vékony vagy. Azért ne hamburgerrel tömd magad, probálj valamennyire egészséges korlátok közt maradni.
2009. aug. 20. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

OOO NEE!! TERHES VAGY!!!


na de komolyra forditva a szót:

gondolom kb 15 év körül vagy, velem is igy van, folyton csak zabálok:D nincs vele semmi baj. kb én is ~175cm és ~55kg vok

2009. aug. 20. 01:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Terhes? Kétlem....:D


Szóval ez természetes.... Köszi!

2009. aug. 20. 20:36
 4/4 anonim ***** válasza:

Elkezdtél nőni, és a szervezetednek tápanyagra van szüksége. Egyél nyugodtan nem fogsz elhízni:)

(Csak hanyagold a hambureket stbb:D)

2009. aug. 21. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!