Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Ha fáj a májam, attól lehet...

Ha fáj a májam, attól lehet hányingerem?

Figyelt kérdés

már vagy 4 napja vagyok rosszul, de nem tudom eldönteni hogy a gyomrom fáj vagy a májam, pont középen, a köldököm felett kb 10-12 cm-re.. :S nem birok enni, hányingerem van mindentől, és szó szerint fáj, csak azt nem tudom mii.. rontottam már el a gyomrom az nem ilyen..

Csütörtökön megyek dokihoz..

Valami tipp?


2012. dec. 11. 22:12
 1/6 anonim ***** válasza:
Nem hiszem, hogy a májad lenne, hacsak nem vagy hepatitises vagy ilyesmi. Ha esetleg gyakran égett a gyomrod, stresszes vagy, szereted a csípős ételeket, elképzelhető, hogy gyomorfekély. Kitartást csütörtökig!
2012. dec. 11. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Sose volt gond a gyomrommal, savanyú káposztára ihattam tejet, semmi gond.. most meg.. se csípőset nem eszek, se semmi ilyet.. :/ nemtudom..

egyszer jobban fáj, mintha görcsölne,aztán ahoz a fájdalomhoz képest enyhül a dolog de akkor is érzem hogy nem stimmel valami.. :(

2012. dec. 11. 22:25
 3/6 anonim ***** válasza:
Nincs lázad? Vagy nem sugárzik ki a hátadba? Hasnyálmirigy-gyulladás is okozhat ilyen tüneteket, főleg az étkezés utáni fájdalmat, mikor beindulna az emésztés. Talán lehet epekő okozta görcs is. Így látatlanban vizsgálat nélkül elég nehéz megmondani... :(
2012. dec. 11. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

ugy konkrétan a hátam szokott fájni, de betudtam a rossz tartásnak,ami igazából annyira nem vészes, de na.. mikor lefekszem akkor végképp nem jó, oldalra sugárzik inkább oldal/hátra. ilyenkor ultrahangra küldenek? ha megmeri nyomkodni a gyomrom tuti lerugom..

Köszi a válaszokat..

2012. dec. 11. 23:01
 5/6 anonim ***** válasza:
Inkább az epéd fájhat/epegörcsöd van
2012. dec. 12. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

utolsó válaszadó telitalálat, voltam orvosnál és mint kiderült nem szedhetek hormonális fogamzásgátlót, b@sszameg, attól a nyomorult vacaktól szenvedek mióta.. :S jön még egy hasi ultrahang, de a bogyót már tegnap estével abbahagytam, és minimálisan de javult a gyomorgörcs.. szóval pár nap még, és csak elmúlik.. :/

köszi a segitséget.

2012. dec. 13. 10:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!