Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Béres csepp+c vitamin, mint...

Béres csepp+c vitamin, mint étvágynövelő?

Figyelt kérdés

Elég vékony vagyok, és arra gondoltam ha már másként nem tudok meghizni, gyógyszer segitségével fogok! Anyunak van itthon Béres cseppje, meg gyógyszertárban majd veszek c vitamint.

Kérdés: Hogy kell ezt a kettőt szedni hogy hizni tudjak tőlük ?

Tehát naponta hányszor mennyit mikor ?

Egy 17 éves lány is szedheti ?

Lesz valami mellékhatás ?

Köszönöm, 17/L


2012. dec. 13. 09:58
 1/5 anonim ***** válasza:

Először is azt kellen tisztázni, hogy a vitmainok, ásványanyagok azok nem gyógyszerek. Aztán a másik tisztázandó, hogy ezeket a tápkiegeket hol vásárolod, mondjuk gyógyszertárba, gyógynöveényboltba, vagy tápkieg boltban az teljesen mindegy. A lényeg hogy az általad kiválasztott multivitamin készítmény milyen mennyiségben milyen hatóanyagokat tartalmaz. A kiszerelés mekkora, és ennek milyen az ára?!?!



A hízás nem ettől fog múlni ezt is tisztázni kellene. Megfelelő szilárd étkezés, naponta 5-6 alkalommal. Amennyiben hízni, tömeget növelni akarsz, akkor annak megfelelően 2-3g/ttkg-ra mérten a fehérje, és kb. ugyan ennyi összetettebb szénhidrátforrást.

2012. dec. 13. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Jólvan akkor nem gyógyszerek, igy most jobb ?

Nem foglalkoztam még ilyenekkel, nem érthetek hozzá.

Am most neked miért fontos hogy milyen az ára, mekkora a mennyisége ?

Annak nincs köze ahhoz hogyan használjam.

Gyógyszertárban fogom megvenni a c vitamint.

Hát pedig épp hogy lehet hizni ezektől, vagyis nekik köszönhetően.

A válaszodat nem igazán értettem, de azért kössz.

2012. dec. 13. 11:02
 3/5 anonim ***** válasza:
LOL ! A béres cseppben nincsenek vitaminok attól nem fog meghízni. Vegyél a patikába B1 vitamint olcsón, attól megjön az étvágyat. Vagy igyál étolajat.
2012. dec. 13. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Szerintem érdemes szedni, immunerősítő, nekem meghozta az étvágyamat is ennyi idősen mint te vagy, de lehet hogy csak bemagyaráztam magamnak.

Én most is (23/F) elég vékony vagyok, olyan 16 éves korom óta számíthatok annak. Az egyetlen ami segített a mozgás, mert az hozta meg igazán az étvágyam és amiatt kezdtek el növekedni az izmaim. Gondolom te se hájban szeretnél kilókat felszedni, ha eddig nem ment valószínű ezután se fog. Általában azt javasolják az embernek hízáshoz hogy zabáljon sokat, de van olyan típus akinek ez nem jön be. Egyrészt étvágya sincs, másrészt nem úgy dolgozza fel a táplálékokat, sokkal többet kell ahhoz ennie hogy meglátszódjon, de ez otthonüléssel nem megy.

2012. dec. 15. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

Régi kérdés és nem teljesen ide tartozik, de:

1-esnek írom, hogy a Béres cseppet 15 éve gyógyszernek törzskönyvezték.

2015. szept. 3. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!