Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Milyen élelmiszerekben nincsen...

Milyen élelmiszerekben nincsen egyáltalán tejfehérje?

Figyelt kérdés
Diétát kell tartanom, jó lenne egy lista, hogy mit lehet megvenni a boltban!
2009. aug. 23. 09:14
 1/3 anonim ***** válasza:

Listát sajnos nem tudok adni,de nagyon gondosan nézz utána mindennek,mert egy barátnőm kisfia van ilyen diétán,és ők jártak úgy,h a tejfehérje mentes élelmiszerben mégis volt,csak abból jöttek rá,h kiütések lettek a kisfiún.

Vannak ilyen oldalak,ahol recepteket,hasonlókat találsz.

2009. aug. 23. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

[link]


Ebben a blogban elég sok hasznos tudnivaló van összegyűjtve. A boltban kapható termékek összetevőit végig kell olvasni,mert gyártónként változhat egy-egy termék összetétele. Hiába írom azt, hogy pl ropi, van olyan ropi ami tartalmaz tejport.

2009. aug. 23. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Nekem pl. a szalámi és a vitaminok, gyógyszerek bevonata volt az, amire nem is gondoltam volna. A Sága selyemsonka ami nagyon durva mennyiségben tartalmaz tejfehérjét (legalábbis amikor utoljára néztem, azóta a közelébe sem megyek) és ha lány vagy, akkor az Algoflex M görcsoldó, ami cikis lehet. Biztos még rengeteget van, de én is úgy jártam, hogy mindent megnéztem, átböngésztem, ezekre nem is gondoltam és nem értettem miért nem jobb. Most már mindent átolvasok. A biztonságiőrök folyton a nyomomban vannak, hogy mit bogarászok ennyit, de volt már hogy egyiknek aki állandóan követett a kezébe adtam a kiszemelt holmit, hogyhaha ennyire ráér, ugyan segítsen már... :)
2009. aug. 23. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!