Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Mi baj lehet abból, ha valaki...

Mi baj lehet abból, ha valaki nagyon penészes kenyeret evett meg és mit lehet tenni, hogy ne legyünk betegek tőle?

Figyelt kérdés
2012. dec. 19. 12:16
 1/4 anonim ***** válasza:

Utólag már nagyon semmit sem lehet tenni, de 99%, hogy a szervezeted teszi a dolgát és semmi bajod sem lesz belőle.


A penész egyébként is inkább belégzés útján, hosszú időn keresztül okoz megbetegedéseket.

2012. dec. 19. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Már semmit nem tudsz csinálni ha már megetted. Ahogy előttem írták, majd a szervezeted megoldja. A gond inkább akkor lett volna ha allergiás lennél a penészre. Vagy súlyos asztmát okozna a penész..Ha allergiás vagy asztmás lennél rá, akkor a kérdést már nem tudtad volna kiírni, mert útban lennél a kórházban,
2012. dec. 19. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Mx. egy kis hasmenés esetleg.Én is jártam már így, de nem volt nagyon penészes a kenyér.Ha már nagyon penészes, az egyrészt látszik, másrészt nagyon érződik az ízén, akutya sem enné meg.
2012. dec. 19. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Nyugi, nem halsz bele!

Láttam egyszer egy gazdag embert olyannyira penészes kenyeret enni, hogy az már nem csak szürke, de narancssárga is volt egyben... Éhes volt, és nem volt más ehető a közelben, nem is akart elmenni venni mást, nem is akarta, hogy mi vegyünk neki valamit, kicsit kihívásnak érezte, és volt is kedve megenni...

Nézni is szörnyű volt, de megette, és semmi baja nem lett. :)

2012. dec. 19. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!