Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Hogyan tudnám rávenni magam,...

Hogyan tudnám rávenni magam, hogy végre normálisan egyek? Részletek lent.

Figyelt kérdés

Szóval az a helyzet, hogy mostanában ( utóbbi pár év ) az étkezési szokásaim teljesen hullámszerűek. Van idő mikor rengeteget meg tudok enni és sok féle kaját. És van olyan, hogy állandóan csak mindenféle helyeken látott elit kaják járnak az eszemben és az ami előttem van nem kell, akármennyire is vagyok éhes, korog a gyomrom de nem kell. Az "éhezős" szakaszok szerencsére nagy időközönként rövid ideig voltak jelen és nem igazán foglalkoztam velük. Most viszont ez fokozatosan jött elő, apránként egyre kevesebb kajához nyúltam hozzá. Mostanára ott tartok, hogy szinte semmit nem eszek kivéve 1-2 menüt hiába van előttem egy csomó kaja és majd meghalok az éhségtől egyszerűen nem tudom megemberelni magam, hogy egyek. Nem eszem levest, semmiféle leveshez már nem tudok hozzányúlni, legyen benne akármi és egy raklap olyan étel amit régen imádtam, most hozzá sem tudok nyúlni. Nagyon aggódom mert tudom, hogy lassan fogyni fogok amit nem akarok. Mit tehetnék ezellen itthon, hogy ha akár lassanként is de meg tudjam enni a kaját mert ez nem buli.


16/F


2012. dec. 28. 20:01
 1/1 anonim ***** válasza:
Tudom, hogy azért írsz ide, mert nem akarsz orvoshoz menni, de a te esetedben ez valószínűleg pszihés eredetű, de húzódhatnak, olyan emésztőrendszeri panaszok is a hátterében, amire nem is gondolnál először. Szerintem egy vérvétel, egy orvossal való konzultálás, ha csak a háziorvossal, sokat segítene. Első az egészség, hidd el nekem.
2012. dec. 28. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!