Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Hízókúra? Bővebben lent!

Hízókúra? Bővebben lent!

Figyelt kérdés
Lassan 18 éves leszek, 152 cm magas, és kb. 41 kg. Kisebb koromban 3-4 évig jártam kivizsgálásokra, de nincs semmi bajom, örököltem az alkatom. Én mégis szeretnék hízni, de csak mértékkel! Kérdésem az lenne, hogyan tudnék? Bármi módszer, tapasztalat segítene, de legfőképpen, ha teljes étrendet tudnátok mondani. Rengeteg helyen kerestem már, de semmit nem találtam. Előre is köszönöm! :)

2013. jan. 2. 09:35
 1/1 anonim válasza:
Béres csepp, sport, csoki, kétszer vacsorázz. És csak türelem. Amikor már nem fogsz azon görcsölni, hogy jaj de sovány vagy,híznom kéne egy kicsit, és elfelejted az egészet, akkor fogsz hízni. :) Ha semmi testi, szervi bajod nincs, akkor örülj és próbálj meg nem foglalkozni vele:)
2013. jan. 3. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!